کورک: انتظار بازی سختی برابر ایران دارم

به گزارش اخبار اسپرت، کاپیتان تیم ملی لهستان از عاقبت دست کم گرفتن تیم ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ ملت‌ها می‌هراسد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

کورک: انتظار بازی سختی برابر ایران دارم

تیم والیبال لهستان مرحله اصلی لیگ ملت های امسال را با موفقیت پشت سر گذاشت. شاگردان نیکولا گربیچ با نتیجه سه بر یک اسلوونی را شکست دادند و مقام دوم خودشان در دور گروهی را قطعی کردند. بارتوش کورک، کاپیتان تیم لهستان پس از این بازی به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

کورک در خصوص این مسابقات گفت:” ما واقعاً در چند روز اخیر ریتم مناسبی را گرفته ایم. شروع مسابقات برای ما آزاردهنده بود، از فرصت ها برابر ایران استفاده نکردیم. با این حال، ما از آن شکست درس گرفتیم و در مسابقات بعدی بسیار بهتر به نظر می رسیدیم.”

با این حال کاپیتان تیم لهستان در گفت و گو با پولست اسپورت تاکید کرد که همچنان عناصری از بازی را می بیند که نیاز به بهبود دارند:” نمی‌توانیم منکر این قضیه شویم که هنوز عالی نشدیم. ما باید هر روز به کار خود ادامه دهیم و بازی خود را بهبود ببخشیم.”

مرحله نهایی لیگ ملت های امسال از 20 جولای در بولونیای ایتالیا آغاز می شود. لهستانی ها در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ایران خواهند رفت. کورک در این خصوص می‌گوید:” فرصتی برای بازی برگشت وجود نخواهد داشت. ما چند روز پیش با آنها بازی کردیم تا بدانیم چه انتظاری داریم. ما نمی توانیم ایران را دست کم بگیریم زیرا پایان بدی خواهد داشت. انتظار بازی سختی را دارم، اما معتقدم کیفیت کافی برای صعود به نیمه نهایی را داریم.”

گفتنی است برنده بازی ایران و لهستان در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف برنده دیدار امریکا و برزیل خواهد رفت.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *