هادسون اودوی به لورکوزن پیوست

به گزارش اخبار اسپرت، کالوم هادسون اودوی، مهاجم چلسی، با قراردادی یک‌ساله و قرضی به بایرلورکوزن پیوست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

هادسون اودوی به لورکوزن پیوست

باشگاه بایرلورکوزن از توافق نهایی با چلسی برای انتقال کالوم هادسون اودوی خبر داد. این مهاجم انگلیسی که فصل گذشته تنها 15 بازی در لیگ برتر انجام داد، یک گل زد و سه پاس گل هم داد، جایی در ایده‌های توماس توخل نداشت و ترجیح داد برای یک فصل از چلسی جدا شود.

قرارداد او یک‌ساله است و در آن بند خرید وجود ندارد. به این‌ترتیب هادسون اودی تابستان 2023 به چلسی بر می‌گردد. او پیراهن شماره 17 لورکوزن را بر تن خواهد کرد و حالا یکی از رقبای سردار آزمون نیز خواهد بود. در واقع مصدومیت طولانی مدت کریم بالعربی و امین عدلی، دو مهاجم لورکوزن، مهمترین دلیل انتقال هادسون اودوی به این باشگاه آلمانی است. او روز گذشته تست‌های پزشکی را با موفقیت پشت سر گذاشته بود.

لورکوزن شروع خوبی در این فصل نداشته و پس از ناکامی عجیب در جام حذفی، بوندس‌لیگا را نیز با سه شکست متوالی شروع کرد. لورکوزن شنبه گذشته در هفته چهارم با پیروزی 0-3 در زمین ماینتس، کمی از بحران فاصله گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *