کاوه رضایی در ترکیب تراکتور فیکس شد

به گزارش اخبار اسپرت، با اعلام قربان بردیف، زوج خط حمله تراکتور با کاوه رضایی و محمد عباس‌زاده تشکیل خواهد شد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

کاوه رضایی در ترکیب تراکتور فیکس شد

سرمربی روس‌تبار تراکتور در حالی که کاوه رضایی برای اولین بار در لیست این تیم حضور دارد، او را در ترکیب اصلی کنار عباس‌زاده قرار داده تا تی‌تی‌ها با دو مهاجم نوک به استقبال بازی حساس برابر آلومینیوم بروند.

اخباری در این دیدار نیز کاپیتان و دروازه‌بان تراکتور خواهد بود و در مقابل خود دفاع سه نفره با هادی محمدی، محمد حسینی و حجت حق وردی را خواهد داشت. حق‌وردی نیز پس از حل مشکل رضایت‌نامه در این بازی حضور دارد.

نکته دیگر فیکس شدن رضایت اسدی است که به همراه ریکاردو آلوز در خط هافبک حضور دارد و در جناحین نیز آریاکیا و رزاق‌پور مثل بازی قبلی حضور خواهند داشت. گوستاوو هافبک برزیلی- ایتالیایی هم در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت.

زوج خط حمله امروز تراکتور با کاوه و عباس زاده تشکیل می‌شود و بردیف امیدوار است با این ترکیب هجومی آلومینیوم را شکست دهد.

ترکیب تراکتور مقابل آلومینیوم:

محمدرضا اخباری، هادی محمدی، سید محمد حسینی، حجت حق‌وردی، رضا اسدی، ریکاردو آلوز، پوریا آریاکیا، ابوالفضل رزاق‌پور، گوستاوو، کاوه رضایی و محمد عبا‌س‌زاده

حتما ببینید

مدافع تراکتور به دلیل مصدومیت به تهران برگشت

به گزارش اخبار اسپرت، مدافع جوان تراکتور برای طی روند تکمیلی درمان به ایران بازگشت. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *