شایعه حضور محمدی در پست معاون اجرایی پرسپولیس

به گزارش اخبار اسپرت ، پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است تیم ملی فعلی توانایی صعود از مرحله گروهی جام جهانی را دارد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

شایعه حضور محمدی در پست معاون اجرایی پرسپولیس

طی روزهای گذشته شایعه شده بود که باشگاه پرسپولیس برای پست معاون اجرایی خود روی محمد محمدی نظر دارد. محمدی که در حال حاضر مدیر تیم امید محسوب می‌شود، سابقه چند سال بازی برای پرسپولیس را در کارنامه دارد. به بهانه انتشار این خبر و البته صعود تیم ملی به جام جهانی با محمدی تماس گرفتیم تا صحبت‌های او را بشنویم. گفت و گوی اخبار اسپرت با گلر سابق پرسپولیس، استقلال و تیم ملی را در ادامه می‌خوانید.

قضیه پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به شما صحت دارد؟

واقعیت این است که من هم در فضای مجازی و رسانه‌ها این موضوع را شنیدم ولی این قضیه صحت ندارد و من هیچ پیشنهادی از باشگاه پرسپولیس دریافت نکردم. نه کسی به من زنگ زده و نه پیشنهادی به من از طرف باشگاه پرسپولیس داده شده است.

اگر پست مدیر اجرایی پرسپولیس به شما پیشنهاد شود، آن را می‌پذیرید؟

وقتی هنوز هیچ پیشنهادی به من ندادند، نمی‌توانم در مورد آن صحبت کنم و نظری بدهم.

در مورد تیم ملی و صعود به جام جهانی چه صحبتی دارید؟

خب با توجه به مشکلاتی که وجود داشت و چند بازیکن ما کرونا گرفتند و مهدی طارمی‌با سختی زیاد خودش را به تهران رسانده بود، نتیجه فوق العاده ای گرفتیم و خیلی زود صعودمان را به جام جهانی قطعی کردیم. باید به همه مجموعه تیم ملی و مردم عزیزمان تبریک بگویم و امیدوارم با برنامه ریزی مناسب بتوانیم در جام جهانی هم موفق ظاهر شویم.

بعضی‌ها معتقدند اسکوچیچ نقش زیادی در صعود ما به جام جهانی نداشت و بهتر است برای جام جهانی سراغ مربی بزرگتری برویم. نظر شما چیست؟

این مسئله در حیطه وظایف من نیست و فدراسیون فوتبال باید در این زمینه تصمیم بگیرد. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد به نفع تیم ملی باشد و این تیم بتواند در جام جهانی باعث خوشحالی مردم شود.

در مورد حضور امیر عابدزاده درون دروازه تیم ملی چه صحبتی دارید؟

خب امیر در تیم باشگاهی اش نشان داد که پتانسیل خوبی دارد و در این دو بازی تیم ملی مقابل عراق و امارات هم عملکرد خوبی داشت. از آن طرف نباید بیرانوند را هم فراموش کرد که تجربه فوق العاده ای دارد و گلر بسیار خوبی هم است. به نظرم حضور دو دروازه بان خوب برای تیم ملی خیلی مفید خواهد بود و اسکوچیچ دغدغه شیرینی برای انتخاب گلر اول تیمش در بازی‌های پیش رو خواهد داشت.

به نظر شما شانس کدام گلر برای فیکس بازی کردن در جام جهانی بیشتر است؟

خب از الان خیلی زود است که بخواهیم در این خصوص صحبت کنیم. تا جام جهانی زمان زیادی مانده و ممکن است اتفاقات زیادی رخ دهد. باید ببینیم کدام یک از این دو گلر و یا حتی دروازه بان‌های دیگر شرایط بهتری خواهند داشت. مثلا من خودم ۳ هفته مانده به جام جهانی ۲۰۰۶ رباط پاره کردم و مصدوم شدم. به همین سادگی مهم ترین رویداد فوتبالی در دنیا را از دست دادم. به همین خاطر می‌گویم از الان مشخص نیست چه اتفاقاتی در آینده می‌افتد.

حتما ببینید

جلسه مدیران پرسپولیس با کاوه رضایی

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از به بن‌بست رسیدن تلاش‌ها برای حضور کاوه رضایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *