جانشین آل کثیر ، خیال یحیی را راحت کرد

به گزارش اخبار اسپرت، مهدی عبدی تا حد زیادی خیال یحیی گل‌محمدی را بابت جانشین عیسی آل کثیر راحت کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

جانشین آل کثیر ، خیال یحیی را راحت کرد

بعد از مصدومیت عیسی آل کثیر جلوی شهرخودرو و دوری این بازیکن از میادین تا پایان فصل، این سوال برای طرفداران پرسپولیس مطرح شد که یحیی گل‌محمدی از کدام بازیکن به جای مهاجم اصلی‌اش استفاده خواهد کرد؟

مهدی عبدی و حامد پاکدل دو مهاجم تخصصی دیگر پرسپولیس هستند که در رقابت های این فصل، در رقابت با آل کثیر شانس زیادی برای بازی در ترکیب اصلی پیدا نکردند.

در دو بازی گذشته پرسپولیس، یحیی بالاجبار از مهدی عبدی در ترکیب اصلی‌اش استفاده کرده و مهاجم جوان قرمزها نشان داده که چقدر برای درخشش در ترکیب تیمش انگیزه دارد. عبدی جلوی فجرسپاسی چند موقعیت گلزنی به دست آورد که نتوانست آنها را تبدیل به گل کند منتهی امروز و جلوی ذوب آهن موفق به دبل شد و نشان داد که دوباره راه گلزنی را پیدا کرده است.

در شرایطی که هنوز مشخص نیست پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی، دست روی کدام مهاجم خواهد گذاشت، آمادگی بالای عبدی می‌تواند خیال یحیی را تا حد زیادی راحت کند که در نبود آل کثیر، پرسپولیس مشکل گلزنی نخواهد داشت.

حتما ببینید

جلسه مدیران پرسپولیس با کاوه رضایی

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از به بن‌بست رسیدن تلاش‌ها برای حضور کاوه رضایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *