دلیل پرسپولیسی نشدن اخباری / پای 20 میلیارد تومان در میان بود

به گزارش اخبار اسپرت، با وجود داشتن حامد لک و حضور رادوشویچ به عنوان یک گلر ذخیره مطمئن، یحیی گل محمدی قصد داشت یک دروازه‌بان ششدانگ را در تابستان به پرسپولیس بیاورد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

دلیل پرسپولیسی نشدن اخباری / پای 20 میلیارد تومان در میان بود

بعد از رفتن رادوشویچ از ایران پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال خرید یک گلر مطمئن هستند تا بتواند با حامد لک رقابت کند. نفراتی مثل علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند، رشید مظاهری و محمدرضا اخباری گزینه‌هایی هستند که به پرسپولیس لینک شدند ولی جذب هیچ کدام از این گلرها کار راحتی نیست.

بیرانوند و نیازمند علاقه ای به بازگشت به ایران ندارند و خرید آن‌ها هزینه زیادی در بر خواهد داشت. اخباری و مظاهری هم با مشکل رضایتنامه مواجه هستند و کار سختی برای فسخ قرارداد با تیم‌های فعلی‌شان دارند. جالب است بدانید در ابتدای فصل هم یحیی گل محمدی به دنبال خرید یک دروازه‌بان خوب بود ولی موفق به انجام این کار نشد.

با وجود داشتن حامد لک و حضور رادوشویچ به عنوان یک گلر ذخیره مطمئن، یحیی گل محمدی قصد داشت یک دروازه‌بان ششدانگ را در تابستان به پرسپولیس بیاورد و از بین لک و رادو یکی را در لیست مازاد تیمش قرار دهد. گزینه اول گل محمدی هم محمدرضا اخباری، گلر تراکتور بود. اخباری  در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا درخشان ظاهر شد و عنوان بهترین گلر این رقابت‌ها را بدست آورد. همچنین در آن مقطع اخباری یکی از دروازه‌بان‌هایی بود که توسط اسکوچیچ به تیم ملی دعوت می شد، هرچند فرصت بازی کردن پیدا نمی کرد.

در لیست نقل و انتقالاتی تابستانی یحیی نام اخباری دیده می شد و مذاکراتی هم با او انجام شد. اما دلیل پرسپولیسی نشدن اخباری چه بود؟ آنطور که شنیدیم تراکتور برای صدور رضایتنامه ستاره تیم خود ۱۰ میلیارد پول درخواست کرده بود و خود اخباری هم همین مقدار را برای یک فصل می خواست. به این ترتیب جذب اخباری در تابستان چیزی حدود ۲۰ میلیارد برای پرسپولیس آب می خورد و این باشگاه توان پرداخت چنین پولی را نداشت. همین موضوع باعث شد اخباری در تراکتور ماندنی شود و پرسپولیس نتواند این دروازه‌بان را به خدمت بگیرد.

حتما ببینید

دیاباته قرارداد الکترونیکی را امضا نکرده است

به گزارش اخبار اسپرت، برخلاف شایعات پیرامون شیخ دیاباته، او هنوز قرارداد الکترونیکی با پرسپولیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *