استراتژی سرخابی ها پس از حذف از لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش اخبار اسپرت، با حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا باید دید این دو تیم در نقل و انتقالات نیم فصل چه استراتژی و عملکردی خواهند داشت. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

استراتژی سرخابی ها پس از حذف از لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیسی‌ها بخشی از استراتژی خود را در نقل و انتقالات نیم فصل به حضور قدرتمندانه در لیگ قهرمانان آسیا معطوف کرده بودند و قصد داشتند با جذب بازیکنان مورد نظر خود هم برای مسابقات داخلی و هم برای مسابقات خارجی تقویت شوند.

نتیجه ضعیف پرسپولیس و استقلال مقابل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا زنگ خطری بود که سرخابی‌ها هم باید مجهز شوند و به همین دلیل گل محمدی و مجیدی در تکاپو برای تجهیز تیم برای لیگ قهرمانان آسیا بودند. مجیدی حرف از جذب دو بازیکن داخلی و دو بازیکن خارجی می‌زد و گل محمدی هم به دنبال تقویت تیم در خط هافبک و حمله بود و چند بازیکن را مدنظر داشت.

حالا که سرخابی‌ها از آسیا حذف شدند احتمال دارد بخشی از استراتژی این دو مربی تغییر کند. مثلا بحث جذب بازیکن خارجی منتفی شده و این دو تیم به فکر تقویت تیم با بازیکنان داخلی باشند. در هر صورت حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم بازی‌های این دو تیم را فشرده‌تر می‌کرد و هم با توجه به سطح بالای این رقابت‌ها نیاز بود تا برخی پست‌ها با بازیکنان با کیفیت تقویت شود و با حذف این دو تیم دیگر نیازی به این کار نیست .

هنوز پرسپولیس و استقلال لیگ برتر و جام حذفی را دارند. قهرمانی درلیگ برتر برای هر دو تیم حائز اهمیت است، پرسپولیس به دنبال کسب ششمین قهرمانی پیاپی و استقلال به دنبال پاره کردن نوار قهرمانی‌های رقیب است و در این راستا هر دو تیم به تقویت تیم خود فکر می‌کنند. شایعه جذب بیرانوند، پیام نیازمند، محمد محبی و رامین رضاییان در پرسپولیس مطرح شده و جذب هافبک و مهاجم هم در دستور گل محمدی هست.

مجیدی نیز تاکید داشت که در نیم فصل دوم بازیکن خارجی با کیفیت می‌گیرد و حالا باید دید این دو تیم با حذف از لیگ قهرمانان آسیا تا چه اندازه به تقویت تیم خود می‌پردازند و آیا گل محمدی و مجیدی حاضرند قید ریخت و پاش را بزنند یا نه؟

حتما ببینید

سهمیه زنان پرسپولیسی امروز مشخص می‌شود

به گزارش اخبار اسپرت، باشگاه پرسپولیس به زودی بلیت فروشی دیدار با صنعت نفت را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *