تلاش‌های لحظه آخری رونالدو برای جدایی از منچستر

به گزارش اخبار اسپرت، کریستیانو رونالدو به فاصله کمتر از 24 ساعت تا پایان نقل و انتقالات تلاش دارد از منچستریونایتد جدا شود و تنها گزینه جدی او نیز ناپولی است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تلاش‌های لحظه آخری رونالدو برای جدایی از منچستر

چیزی به پایان نقل و انتقالات تابستانی نمانده و هنوز مشخص نیست که رونالدو در یونایتد ماندنی است یا جدا می شود. رونالدو هفته هاست که در تلاش برای جدایی است چرا که دوست ندارد با یونایتد در لیگ اروپا به میدان برود ولی تلاش های او تا به امروز بی نتیجه مانده است.

رونالدو 37 سال دارد و دستمزد او نیز بالاست. دو عاملی که باعث شده‌اند کمتر باشگاهی برای خرید او اقدام کند. روز گذشته اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، در نشست خبری خود گفت که رونالدو ماندنی است ولی ساعاتی بعد ادو آگیره، خبرنگار ال‌چیرینگیتو و دوست صمیمی رونالدو، فاش ساخت که فوق ستاره پرتغالی همچنان به جدایی فکر می کند و تا ساعات پایانی نقل و انتقالات، هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. امروز مارکا هم نوشت که تنها گزینه جدی رونالدو باشگاه ناپولی است و او یک پیشنهاد مالی خوب هم از یکی از باشگاه‌های اماراتی دارد که آن را رد کرده است.

طبق ادعای مارکا، رونالدو از ایده انتقال قرضی یک‌ساله به ناپولی استقبال کرده و به این ترتیب می تواند فصل بعد به یونایتد برگردد. این احتمال هم وجود دارد که در صورت رفتن رونالدو به ناپولی، یونایتد ویکتور اوسیمن، مهاجم 23 ساله و نیجریه‌‎ای ناپولی، را جذب کند. امشب از ساعت 23.30 منچستریونایتد در زمین لسترسیتی بازی حساسی پیش رو دارد و در صورت قرار گرفتن نام رونالدو در فهرست نهایی یونایتد، مشخص می شود که او ماندنی است. اما خط خوردن رونالدو گمانه زنی ها در ساعات پایانی نقل و انتقالات را به اوج خود خواهد رساند.

حتما ببینید

بی‌اعتمادی تن‌هاخ به کاسمیرو؛ جدایی از رئال اشتباه بود؟

به گزارش اخبار اسپرت، کاسمیرو در بازی روز گذشته برابر آرسنال بازهم روی نیمکت منچستریونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *