آنتونی به منچستر پیوست

به گزارش اخبار اسپرت، آنتونی، ستاره برزیلی و جوان آژاکس، با قراردادی پنج ساله به منچستریونایتد پیوست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

آنتونی به منچستر پیوست

باشگاه منچستریونایتد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد با آژاکس برای انتقال آنتونی به توافق رسیده و این انتقال مشروط به معاینات پزشکی و صدور ویزای کار این بازیکن در انگلیس است. آنتونی با قراردادی 95 میلیون یورویی (به اضافه پنج میلیون یورو پاداش تا ژوئن 2027، به اضافه گزینه تمدید تا تابستان 2028)، به منچستریونایتد پیوسته است.

آنتونی در 134 بازی باشگاهی برای آژاکس و سائوپائولو 31 گل و 27 پاس گل به ثبت رسانده و در 9 بازی با لباس تیم ملی برزیل نیز موفق به زدن دو گل و ارسال دو پاس گل شده است. او دو عنوان قهرمانی اردیویسه و یک مدال طلا در بازی‌های المپیک تابستانی 2020 نیز کسب کرده است.

منچستریونایتد در سال‌های اخیر برای تقویت خط حمله خود مبالغ هنگفتی پرداخت کرده و حالا امیدوار است با جذب آنتونی، در فصل جاری نتایج بهتری کسب کند. این ستاره جوان در هفته‌های اخیر با تحریم تمرینات آژاکس، تلاش زیادی برای انتقال به اولدترافورد کرد و حالا این هدف در نهایت محقق شده است.

بدین‌ترتیب اریک تن هاخ بعد از لیساندرو مارتینز، یکی دیگر از شاگردان خود در آژاکس را نیز در اختیار خواهد داشت. همچنین با نهایی شدن این انتقال، دیگر بعید است منچستریونایتد بتواند انتقال ویکتور اوسیمن، ستاره نیجریه‌ای ناپولی را قطعی کند و پرداخت 100 میلیون یورو دیگر در این تابستان برای آنها غیرممکن خواهد بود.

آنتونی برای دیدار بعدی منچستریونایتد برابر لستر در دسترس نخواهد بود، اما در صورت تکمیل فوری انتقال، می‌تواند مقابل آرسنال به میدان برود. یونایتد از چهار بازی ابتدایی خود موفق به کسب 6 امتیاز شده و امیدوار است با اضافه شدن آنتونی، در ادامه فصل نتایج بهتری بگیرد.

حتما ببینید

بی‌اعتمادی تن‌هاخ به کاسمیرو؛ جدایی از رئال اشتباه بود؟

به گزارش اخبار اسپرت، کاسمیرو در بازی روز گذشته برابر آرسنال بازهم روی نیمکت منچستریونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *