رشید مظاهری: جعفر سلمانی هل داد، دکتر خطا گرفت!

به گزارش اخبار اسپرت، گلر باتجربه سپاهانی‌ها معتقد است هجمه غیر‌منصفانه‌ای علیه داور همدانی فوتبال ایران به‌وجود آمده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

رشید مظاهری: جعفر سلمانی هل داد، دکتر خطا گرفت!

رشید مظاهری، دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان که با کلین‌شیت در هفته نخست مسابقات لیگ برتر برابر تیم سابقش استقلال سهم ویژه‌ای در پیروزی طلایی‌پوشان داشت، در خصوص صحنه مشکوک برخورد بین او و جعفر سلمانی در نیمه نخست در گفت‌وگویی کوتاه به سوالات خبرنگار پاسخ داد که در ادامه می‌خوانید:
یکی از صحنه‌های بحث‌برانگیز بازی سپاهان برابر استقلال به برخورد شما و جعفر سلمانی برمی‌گردد که در فضای مجازی هم سروصدای زیادی به پا کرد.
– بله اتفاقا خودم هم دیدم که در یکی دو روز گذشته حملات زیادی به دکتر حیدری، داور مسابقه انجام شده بود بابت اعلام خطای سلمانی روی من.
خیلی هم خاطره خوشی از این داور نداشتی؟
– به هرحال زمانی که بازیکن استقلال بودم در فینال جام حذفی برابر فولاد دستور به تکرار ضربه پنالتی داد که شاید در آن مقطع ناراحت شدم اما بعد مشخص شد که قانون را اجرا کرده است و حالا هم که بازیکن سپاهان هستم، تصمیمش به سود من شده است.
برگردیم به همین بازی. صادقانه بگو سلمانی خطایی روی تو مرتکب شد؟
– من راستش را به شما می‌گویم. جعفر من را هل داد. خیلی به چهره و استیلش نمی‌خورد ولی زورش زیاد است(با خنده) و مطمئن باشید من را هل داد. به نظرم حق دکتر حیدری نیست که این‌گونه به او حمله شود. به هرحال داوری است که در بازی‌های بزرگ کمترین اشتباه را داشته و اگر هم در بازی‌های دیگر مرتکب اشتباهی شده عمدی در کارش وجود نداشته است.

حتما ببینید

رونمایی از مهاجم خارجی پرسپوليس در اراک

به گزارش اخبار اسپرت، یورگن لوکادیا مهاجم تازه وارد پرسپوليس برای بازی این هفته مقابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *