جدایی از بارسا درست بود؛ رویای بازی برای میلان را داشتم

به گزارش اخبار اسپرت، سرجینیو دِست از پیوستن به میلان بسیار خوشحال است و جدایی از بارسلونا را تصمیم درستی عنوان کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

جدایی از بارسا درست بود؛ رویای بازی برای میلان را داشتم

شب گذشته میلان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد بعد از توافق با بارسلونا برای انتقال قرضی سرجینیو دِست، مدافع آمریکایی این باشگاه، او رسما با قراردادی یک‌ساله به روسونری پیوست. باشگاه ایتالیایی از این حق برخوردار است که در پایان این مدت او را به‌صورت قطعی خریداری کند.

ژاوی به مدیران بارسا اطلاع داده بود که نیازی به این مدافع آمریکایی ندارد. با این‌حال بارسلونا در مذاکره با میلان احتیاط کرد و تصمیم گرفت او را فعلا به‌صورت قرضی واگذار کند. میلان در صورتی‌که سال آینده خواهان انتقال دائمی سرجینیو دِست باشد باید 20 میلیون یورو به بارسا بپردازد.

دِست ابتدا قرار بود راهی منچستریونایتد شود ولی مذاکرات این باشگاه با بارسلونا وارد مراحل جدی نشد و در نهایت دِست تصمیم گرفت به میلان برود.

مدافع راست آمریکایی در اولین مصاحبه خود پس از پیوستن به میلان گفت:« همه چیز بسیار سریع اتفاق افتاد و پس از دریافت پیشنهاد میلان، زمان زیادی برای فکر کردن نداشتم. در یک روز باید تصمیم می گرفتم و در نهایت پاسخم مثبت بود. ایتالیا کشوری جدید با فرهنگ و زبانی متفاوت است ولی رویای من از کودکی بازی برای میلان بود و حالا همه توانم را برای موفقیت این باشگاه خواهم گذاشت.»

دِست ادامه داد:« میلان قهرمان ایتالیاست و می خواهد پس از سال ها قهرمان چمپیونزلیگ شود. می خواهم کمک کنم میلان به جایگاه شایسته‌اش در فوتبال اروپا برسد. برای پیوستن به میلان با فرانک کِسیه هم صحبت کردم و او به من گفت که میلان بهترین انتخاب است. فکر می کنم جدایی از بارسلونا تصمیم درستی بود. این چالشی جدید برای من است و بی تاب اولین بازی با پیراهن میلان هستم.»

حتما ببینید

ژاوی هرناندز: عثمان مثل روزهای اوج نیمار بازی می‌کند

به گزارش اخبار اسپرت، ژاوی هرناندز در پایان بازی با ویکتوریا پلژن، عثمان دمبله را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *