معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان است و هیچ تیمی برای شکست بازی نمی کند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

تیم ملی والیبال ایران سه شنبه شب هفته پیش رو در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های والیبال قهرمانی جهان به مصاف برزیل خواهد رفت. برزیل با صدرنشینی در گروه خود راهی این مرحله شده و قطعاً یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی محسوب می‌شود.

محمدجواد معنوی‌نژاد پس از برگزاری نخستین تمرین تیم ملی والیبال ایران در شهر کاتوویتسه گفت:
خدا را شکر خوشبختانه شرایط خوبی داریم و بعد از سفری که داشتیم، شب گذشته استراحت کردیم و امروز نخستین جلسه تمرین توپی و بدنسازی خود را در شهر کاتوویتسه برگزار کردیم. در حال کار کردن روی نقاط ضعف و قوت تیم ملی برزیل هستیم.

امیدوارم بتوانیم بازی خیلی خوبی از خود به نمایش بگذاریم و دل مردم را شاد کنیم. پیش از این سه مسابقه انجام دادیم که دو پیروزی به دست آوردیم. یک شکست هم در کارنامه داریم که البته در آن بازی هم می توانستیم برنده باشیم اما شرایط فراهم نشد. فکر می‌کنم خاصیت والیبال همین باشد که یک روی آن برد است و روی دیگر آن شکست.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: انشالله تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت که مقابل برزیل عملکرد قابل قبولی داشته باشیم. برزیل تیمی قدرتمند است که سابقه قهرمانی المپیک و قهرمانی جهان را دارد. در قهرمانی جهان هیچ تیمی برای شکست وارد زمین نمی‌شود و تیم ایران هم از این موضوع جدا نیست و امیدوارم که بتوانیم بهترین نمایش را مقابل برزیل داشته باشیم.

معنوی‌نژاد با اشاره به انگیزه بالای تیم ایران برای دیدار با برزیل، گفت: بازیکنان و اعضای کادر فنی بسیار آماده هستند و انگیزه بالایی دارند. در این چند روز باقی مانده با انگیزه بالا باید تمرینات را پشت سر بگذاریم تا با بدن و ذهن آماده وارد زمین مسابقه شویم.

حتما ببینید

ستاره والیبال ایران به ته‌خط رسید: چه VNL وحشتناکی!

به گزارش اخبار اسپرت، ستاره سال‌های اخیر والیبال ایران بدترین تورنمنت عمر خود را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *