جابجایی بزرگ فوتبال ایران با یک حکم!

به گزارش اخبار اسپرت، در فاصله یک هفته تا شروع نقل و انتقالات، اتفاق بزرگی در تراکتور و فولاد رخ داد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

جابجایی بزرگ فوتبال ایران با یک حکم!

مدیرعامل سابق تیم تراکتور به عنوان مدیرعامل فولاد جایگزین بهرام رضاییان شد. این خبر مهم در حالی اعلام می‌شود که نصیرزاده برای دومین بار از مدیرعاملی تراکتور استعفا داد که مورد پذیرش زنوزی قرار گرفت.

نکته مهم اینکه حضور نصیرزاده در فولاد به منزله پایان کار بهرام رضاییان است که شرایط تیم فولاد را به کلی تغییر می‌دهد و این باشگاه را وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.

بهرام رضاییان در مدت زمان حضور در باشگاه تراکتور عملکرد قابل قبولی داشت و موفق شد فولاد بحران زده را به آرامش برساند و این تیم را در لیگ برتر نگه دارد اما حالا جایگاه خود را از دست می دهد. رضاییان در این مدت حتی حکم مدیرعاملی خود را هم گرفت اما در نهایت اختلافات داخلی در این باشگاه منجر به پایان کار او شد.

نکته مهم اینکه حالا با حضور هوشنگ نصیرزاده، پست مدیرعاملی در باشگاه تراکتور نیز خالی شده و سرخپوشان تبریزی هم به استقبال انتخاب جدید رفتند. سعید مطفری زاده که فصل گذشته به عنوان مدیر تیم تراکتور حضور داشت، حالا در نقس سرپرست مدیرعاملی کار را جلو می‌برد.

جالب این که چند هفته پیش مجمع سهامداران باشگاه تراکتور اعلام کرد که نصیرزاده تا دو سال آینده مدیرعامل این باشگاه خواهد ماند اما ناگهان همه چیز تغییر کرد و او مسافر خوزستان شد.

با حضور نصیرزاده حالا باید دید که چه کسی به عنوان سرمربی فولاد انتخاب خواهد شد و آیا او می تواند یحیی را به اهواز ببرد یا خیر.

حتما ببینید

خوشحالی اینزاگی از اولین گل طارمی برای اینتر

به گزارش اخبار اسپرت، روزنامه مطرح ایتالیایی نوشته مهدی طارمی در اولین تمرین با اینتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *