گریزمان همچنان در اتلتیکو

به گزارش اخبار اسپرت، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکومادرید تأیید کرد که قصد جدایی از این تیم را ندارد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

گریزمان همچنان در اتلتیکو

آنتوان گریزمان با رد شایعات اخیر درباره وسوسه شدنش به ترک اتلتیکومادرید، به شیوه‌ای غیرمستقیم اعلام کرد که فصل جاری را در واندامتروپولیتانو به پایان خواهد رساند.

مهاجم فرانسوی که تابستان سال گذشته به صورت قرضی از بارسلونا به اتلتیکومادرید پیوست، در قراردادش با روخی بلانکو بندی دارد که به موجب آن در صورتی که این بازیکن در نیمی از بازی‌های تیم مادریدی حداقل 45 دقیقه بازی کند، اتلتیکو ملزم خواهد شد قراردادش را قطعی کند. به همین دلیل هم روخی بلانکو در بازی‌های اخیر خود گریزمان را در 30 یا 40 دقیقه پایانی به میدان فرستاده که این حرکت باشگاه با اعتراض بارسایی‌ها مواجه و از نگاه آنها تلاش برای فرار از متعهد شدن به خرید بازیکن تلقی شده است. این موضوع موجب انتشار شایعاتی درباره جدایی گریزمان از اتلتیکومادرید هم شده بود که البته او امروز (پنجشنبه) این موضوع را رد کرد.

در واقع گریزمان با لایک یک توئیت درباره آینده‌اش عملاً اعلام کرد که فصل جاری در اتلتیکومادرید خواهد ماند. در این توئیت آمده است:« چرندیاتی که درباره آینده گریزمان گفته می‌شود را باور نکنید. همین دقیقه پیش یکی از اعضای خانواده او تأیید کرد که در اتلتیکومادرید می‌ماند.»

اتلتیکومادرید در صورتی که برنامه‌ای‌ برای قطع همکاری با گریزمان داشته باشد، باید ظرف چندین ساعت آینده این اقدام را عملی کند. پنجره نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا، امشب بسته می‌شود.

حتما ببینید

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *