خامس: حاضرم از قطر تا والنسیا را پیاده بروم!

به گزارش اخبار اسپرت، خامس رودریگز از بازی در الریان قطر خسته شده و دوست دارد به فوتبال اروپا برگردد. او امروز خودش را به باشگاه والنسیا پیشنهاد کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

خامس: حاضرم از قطر تا والنسیا را پیاده بروم!

خامس رودریگز که در تابستان 2020 رئال مادرید را به مقصد اورتون ترک کرده بود، پس از تنها یک سال حضور در لیگ برتر راهی قطر شد تا بازی در الریان را تجربه کند اما حضور در این باشگاه برای او تجربه موفقی نبوده است و او بی تاب بازگشت به فوتبال اروپاست. حتی دو ماه پیش الریان با بوتافوگو برزیل برای انتقال خامس به توافق رسید اما ستاره کلمبیایی اعلام کرد که تمایلی برای بازی در لیگ برزیل ندارد.

به فاصله دو روز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی در اسپانیا، خامس خود را به والنسیا پیشنهاد کرد. والنسیا می داند که کارلوس سولر تا امشب راهی پی اس جی خواهد شد و باید به دنبال جانشین برای او باشد. والنسیا که اخیرا ادینسون کاوانی را خریده، ساعات شلوغ و پرالتهابی را پشت سر می گذارد. سولر کاپیتان و بازیکن بسیار تاثیرگذار والنسیاست و جدایی او اتفاقی تلخ برای این باشگاه است.

خامس دوست دارد جانشین سولر در والنسیا شود. او ساعتی پیش در مصاحبه با ال‌چیرینگیتو گفت:« اگر والنسیا من را بخواهد، حاضرم از قطر تا والنسیا را پیاده طی کنم. والنسیا به یک هافبک خلاق نیاز دارد تا به کاوانی پاس گل بدهد. اگر به چنین بازیکنی نیاز دارند، من اینجا هستم. البته هنوز پیشنهادی از والنسیا به من نرسیده و دو روز دیگر نیز نقل و انتقالات تمام می شود.»

حتما ببینید

ژاوی هرناندز: عثمان مثل روزهای اوج نیمار بازی می‌کند

به گزارش اخبار اسپرت، ژاوی هرناندز در پایان بازی با ویکتوریا پلژن، عثمان دمبله را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *