کارواخال: فوتبالیست‌ها آسان‌ترین اهداف سارقان هستند

به گزارش اخبار اسپرت، دنی کارواخال، مدافع رئال مادرید، می‌گوید دزدی از خانه بازیکنان فوتبال برای سارقان بسیار آسان است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

کارواخال: فوتبالیست‌ها آسان‌ترین اهداف سارقان هستند

سرقت از منازل بازیکنان تیم‌های مختلف خصوصا در اسپانیا در چند ماه اخیر بارها و بارها تکرار شده است.
پس از اتفاق وحشتناکی که برای پی‌یر امریک اوبامیانگ رخ داد، کارواخال به آخرین فوتبالیستی تبدیل شده است که در چند روز اخیر هدف حمله سارقان قرار گرفته است.

این بازیکن اسپانیایی اعلام کرد که چند شب قبل در ساعت دو بامداد، سه مرد که میله‌های آهنی در دست داشتند سعی کردند وارد خانه او شوند اما سیستم امنیتی این خانه به درستی عمل کرده و اجازه ورود به آنها نداده است.

کارواخال در گفتگو با Salvame درباره این اتفاق اظهار داشت:« آنها سعی کردند به خانه وارد شوند اما به خاطر سیستم امنیتی نتوانستند. آنها به دنبال راهی برای ورود به خانه بودند اما همه راه‌ها و درها بسته شده بود. این سیستم به خوبی جواب داد. این واقعا وحشتناک بود اما خدا را شکر که ما در خانه نبودیم و هیچ اتفاقی هم رخ نداد. این اولین بار بود که من در معرض چنین اتفاقی قرار می‌گرفتم و امیدوارم که آخرین بار بوده باشد. تحقیق درباره این موضوع به دست پلیس محلی سپرده شده است و امیدواریم که آنها بتوانند هرچه زودتر سارقان را پیدا کند.»

این ستاره رئال مادرید درباره تکرار این اتفاق در چند سال اخیر گفت:« بازیکنان آسان‌ترین اهداف برای سارقان هستند. آنها می‌دانند که ما چه زمانی بازی داریم و چه زمانی بازی نداریم. امیدوارم که نیروهای پلیس بتوانند به ما کمک کنند چون ما اهداف واضحی برای آنها هستیم.»

حتما ببینید

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *