پیکه دوباره فداکاری کرد؛ کاهش دستمزد برای کمک به بارسا

به گزارش اخبار اسپرت، جرارد پیکه، مدافع بارسلونا، آماده است تا بار دیگر دستمزدش را کاهش دهد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

پیکه دوباره فداکاری کرد؛ کاهش دستمزد برای کمک به بارسا

شرایط مالی بارسلونا و مشکلات این باشگاه برای ثبت قرارداد بازیکنانش باعث شده است که آنها بار دیگر به همکاری بازیکنانی مانند جرارد پیکه نیاز داشته باشند.

بارسا عملکرد درخشانی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی داشت و موفق شد بازیکنانی مانند روبرت لواندوفسکی، رافینیا و ژول کنده را به خدمت بگیرد اما شرایط مالی و قوانین سختگیرانه سقف دستمزد پرداختی تعیین شده از سوی لالیگا موجب دردسر این باشگاه شده است.

بر اساس قوانین لالیگا و با توجه به شرایط فعلی این باشگاه و مبلغی که به عنوان دستمزد به بازیکنانش پرداخت می‌کند، آنها اجازه ثبت قرارداد بازیکنان جدیدشان را پیدا نکرده‌اند.

این در حالی است که بارسا هفته آینده باید در اولین دیدارش در رقابت‌های فصل جدید لالیگا به میدان برود و فرصت زیادی برای انجام این کار ندارد.

مدیران این باشگاه پیش از این امیدوار بودند که با فروش فرانکی دی‌یونگ هم بخشی از مبلغ هزینه شده برای جذب بازیکنان را جبران کنند و هم فضای زیادی را در دستمزدهای پرداختی خالی کنند اما این بازیکن حاضر به پذیرش پیشنهاد منچستریونایتد و چلسی نشده است.

حالا اتلتیک خبر داده که پیکه آماده است تا دستمزدش را کاهش دهد تا بارسا بتواند قرارداد بازیکنان جدیدش را ثبت و از آنها در رقابت‌های هفته اول لالیگا استفاده کند.

این مدافع باتجربه در حالی حاضر به انجام چنین کاری شده است که تابستان سال گذشته نیز بخشی از دستمزدش را برای ثبت قرارداد ممفیس دیپای کاهش داده بود اما در فاصله 12 ماه آماده است تا بار دیگر تعهد و علاقه‌اش را به این باشگاه نشان دهد.

قرار است نمایندگان دو طرف به زودی جلسه‌ای برای تعیین شرایط قرارداد و دستمزد جدید این بازیکن برگزار کنند.

حتما ببینید

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *