تهدید جدی عربستان: سیتی با همه وجودش حس کرد

به گزارش اخبار اسپرت، به نظر می‌رسید کوین دی بروینه تصمیمش برای انتقال به لیگ عربستان جدی است و سیتی باید به فکر جایگزینی برای بهترین هافبک 9 سال اخیرش باشد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.


تهدید جدی عربستان: سیتی با همه وجودش حس کرد

به نظر می‌رسد تهدید عربستان سعودی در اطراف ستاره‌ها همچنان روشن و جدی است. در حرکتی که تابستان گذشته به عنوان جنبشی شروع شد تا بازیکنان با تجربه را به خود جلب کند و استراتژی موفقی نیز نشان داد، حالا توجه آنها به سمت همه نوع فوتبالیستی جلب شده است. از ستاره‌های جوان گرفته تا امثال کوی دی بروینه سی و چند ساله.

آخرین موردی که سروصدای زیادی به پا کرده، مربوط به کوین دی بروینه است. این بازیکن بلژیکی که به پایان قراردادش با منچسترسیتی نزدیک می‌شود (ژوئن 2025) درها را برای انتقال احتمالی در آینده باز گذاشته است، مسیری که او را به لیگی عجیب می‌برد. یک تغییر بزرگ که از نظر مالی نیز کاملا وسوسه کننده است.

به نظر او در این تغییر از حمایت همسرش نیز برخوردار است. دی بروینه که با سیتی به همه جام‌ها رسید و یک هفته بعد رهبر بلژیک در یورو 2024 نیز خواهد بود، انتقال به فوتبال عربستان را به شکلی جدی بررسی می‌کند.

کوین که بیش از 100 بازی ملی دارد، نمی‌خواهد تا جدایی پپ از سیتی یعنی تابستان 2025 صبر کند و جدایی در همین تابستان را مدنظر دارد.

پس از 9 فصل بازی برای سیتی و رسیدن به همه افتخارات، دی بروینه جایی بهتر از عربستان برای ادامه فوتبالش نمی‌بیند: «با فقط یک سال بازی در عربستان می‌توانم درآمدی چند برابری داشته باشم. مشکلات فرهنگی عربستان؟ می‌توانم از مشکلات بلژیک و انگلیس نیز برای شما حرف بزنم.»

این حرف‌ها هشداری برای سیتی بود. یا آنها باید خیلی فوری برای تمدید با ستاره خود اقدام کنند یا از حالا به فکر جانشین برای او باشند. تهدید عربستان و البته دی بروینه کاملا جدی است.

حتما ببینید

رسمی: فونسکا سرمربی میلان شد

به گزارش اخبار اسپرت، پائولو فونسکا، سرمربی سابق لیل، با قراردادی سه ساله هدایت میلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *