تراکتور به دنبال هموطن ماشاریپوف و اورونوف

به گزارش اخبار اسپرت، رسانه چمپیونات مدعی شد که تراکتور به دنبال جذب شرزود نصرالله‌اف، مدافع تیم ملی ازبکستان است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تراکتور به دنبال هموطن ماشاریپوف و اورونوف

در شرایطی که وضعیت نیمکت تراکتور برای فصل بعد نامشخص است، بازیکنان نامدار زیادی به این تیم تبریزی لینک شده‌اند که جدیدترین آنها، مدافع تیم ملی ازبکستان و باشگاه نسف قرشی است.

رسانه چمپیونات ازبکستان در خبری مدعی شده که شرزود نصرالله‌اف مدنظر تراکتور قرار گرفته است. نکته جالب، اطلاعات کاملا به روز چمپیونات از تغییر و تحولات روی نیمکت تراکتور و احتمال جذب بیرانوند است.

باشگاه تراکتور ایران قصد دارد ترکیب خود را برای فصل جدید به‌طور جدی تقویت کند. اخیراً گزارش‌هایی مبنی بر پیوستن علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان اصلی تیم ملی ایران، به تراکتور منتشر شده بود.

بر اساس اطلاعات سایت چمپیونات، باشگاه تبریزی به شرزود نصرالله‌اف، مدافع تیم ملی ازبکستان و باشگاه نسف قرشی، علاقه‌مند است.

نصرالله‌اف این فصل در تمام مسابقات برای نسف ۱۴ بازی انجام داده و ۳ پاس گل داده است. او همچنین تا کنون ۲۰ بازی برای تیم ملی ازبکستان انجام داده و ۲ گل به ثمر رسانده است.

انتظار می‌رود که به‌زودی داوید بتونی، دستیار زین‌الدین زیدان در رئال مادرید، به‌عنوان سرمربی جدید تراکتور معرفی شود.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *