مرگ تراژیک گلر مونته‌نگرو در 26 سالگی!

به گزارش اخبار اسپرت، ماتیا سارکیچ، دروازه‌بان مونته نگرویی باشگاه میلوال (تیم حاضر در چمپیونشیپ انگلیس)، پس از تحمل یک دوره کوتاه مدت بیماری به طرز غم‌انگیزی درگذشت. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

مرگ تراژیک گلر مونته‌نگرو در 26 سالگی!

خبر کوتاه بود، ماتیا سارکیچ، دروازه‌بان تیم ملی مونته‌نگرو با هشت بازی ملی، در سن 26 سالگی به طرز غم انگیزی درگذشت. بر اساس گزارش‌ها، او در اردوی تیم ملی کشورش در شهر بودوا بیمار شد. او هفته گذشته در دیدار برابر بلژیک بهترین بازیکن زمین شده بود!

ایستگاه تلویزیونی دولتی مونته‌نگرو RTCG گزارش می‌دهد که سارکیچ با دوستانش به پیاده‌روی رفت، در یک رستوران شام خورد و زود به آپارتمان خود بازگشت.

گفته می‌شود، او به دوستانش گفته بود که بعد از بیدار شدن از خواب در حدود ساعت 6 صبح امروز احساس بیماری کرده است و آنها با آمبولانس تماس گرفتند اما دیگر دیر شده بود.

میلوال در بیانیه‌ای این خبر را تایید کرد و نوشت: «باشگاه فوتبال میلوال پس از اعلام اینکه ماتیا سارکیچ در سن 26 سالگی درگذشت، کاملاً ویران شده است. همه در باشگاه عشق و تسلیت خود را به خانواده و دوستان ماتیا در این زمان بسیار غم‌انگیز ارسال می‌کنند. باشگاه در حال حاضر هیچ اظهارنظر دیگری نخواهد کرد و می‌خواهد که به حریم خصوصی خانواده ماتیا احترام گذاشته شود.»

باشگاه هواداران میلوال در شبکه X پست کرد: «چه خبر وحشتناکی که امروز صبح از خواب بیدار شویم و بخوانیم، دروازه‌بان ما ماتیا سارکیچ در سن 26 سالگی درگذشته است. اخبار ویرانگر برای دوستان و خانواده او و برای همه ما که با میلوال همراه هستیم. شیر، همیشه شیر خواهد ماند.

حتما ببینید

خلاصه تنیس نواک جوکوویچ – کارلوس آلکاراس

به گزارش اخبار اسپرت، پدیده اسپانیایی به چهارمین قهرمانی خود در گرنداسلم رسید. در ادامه مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *