جای احمد نوراللهی در پرسپولیس خالی است

به گزارش اخبار اسپرت، به عقیده کارشناسان پرسپولیس به هافبکی مثل احمد نوراللهی نیاز دارد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

جای احمد نوراللهی در پرسپولیس خالی است

یکی از بازیکنانی که در پایان لیگ بیستم قراردادش به اتمام رسید احمد نوراللهی ستاره تاثیر گذار پرسپولیس بود. احمد انقدر به لحاظ فنی و اخلاقی خوب بود که هر تیمی در لیگ برتر آرزوی داشتن چنین بازیکنی را داشت.

شماره 8 سابق سرخ‌ها که مدتی است به بازیکن فیکس تیم ملی تبدیل شده مهره ثابت یحیی در میانه میدان بود و تقریبا جانشینی نداشت. یحیی هم که به خوبی از اهمییت حضور این بازیکن در تیمش باخبر بود، نام او را در صدر بازیکنان تمدیدی قرار داد و مدیران باشگاه مامور مذاکره با این ستاره شدند. احمد چند بار با مدیران این باشگاه پای میز مذاکره نشست و دو طرف پیشنهادات خود را ارائه کردند. با وجود داشتن پیشنهاد بسیار خوب از قطر، خود نوراللهی علاقه داشت در پرسپولیس بماند ولی یک پیشنهاد از امارات همه چیز را به هم ریخت. در نهایت ستاره پرسپولیس در فصل گذشته و بهترین بازیکن لیگ برتر سر از امارات و باشگاه شباب الاهلی در آورد و یکی از مهره‌های تاثیرگذار پرسپولیس از این تیم جدا شد.

یحیی گل محمدی برای جانشینی احمد، دست روی رضا اسدی گذاشت و توانست این بازیکن را به پرسپولیس بیاورد. یحیی حتی شماره ۸ پرسپولیس را هم به اسدی داد ولی این بازیکن هنوز نتوانسته نمایش خوبی در ترکیب پرسپولیس داشته باشد و در دیدارهای اخیر هم نیمکت نشین بوده است. به غیر از اسدی، پرسپولیس در پست‌هافبک دفاعی میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا و محمد شریفی را هم دارد ولی هیچ کدام از این بازیکنان برای پرسپولیس نوراللهی نشدند.

به عقیده بسیاری از کارشناسان ترکیب پرسپولیس بازیکنی مثل نوراللهی را کم دارد و هنوز جانشین مناسبی برای احمد پیدا نشده است. فوتبالیستی که هم قدرت دوندگی دارد، هم پاسور خوبی است و هم شم گلزنی بالایی دارد. پرسپولیس با وجود از دست دادن ستاره ای مثل نوراللهی، همچنان در این فصل هم جزو مدعیان اصلی قهرمانی به حساب می‌آید ولی بدون شک بازیکنی با خصوصیات احمد می‌تواند قدرت سرخ پوشان را به مراتب بیشتر کند و به نوعی چنین بازیکنی حلقه گمشده پازل تاکتیکی پرسپولیس است.

حتما ببینید

جلسه مدیران پرسپولیس با کاوه رضایی

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از به بن‌بست رسیدن تلاش‌ها برای حضور کاوه رضایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *