گزینه غیرمنتظره آمریکا: پیشنهاد جدی برای کلوپ!

به گزارش اخبار اسپرت، فدراسیون فوتبال آمریکا قصد دارد یورگن کلوپ را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

گزینه غیرمنتظره آمریکا: پیشنهاد جدی برای کلوپ!

عملکرد ناامید کننده و نتایج ضعیف کسب شده توسط تیم ملی آمریکا در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ باعث شد که فدراسیون فوتبال این کشور تصمیم به قطع همکاری با گرگ برهالتر بگیرد و او شب گذشته رسما از هدایت این تیم برکنار شد.

پیش از این شایعاتی درباره احتمال برکناری این مربی از هدایت تیم ملی آمریکا به گوش می‌رسید و گزینه‌هایی هم برای جانشینی او در این تیم که قرار است میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ باشد مطرح شده بود اما حالا ایندیپندنت ادعایی جالب و غیرمنتظره را درباره سرمربی بعدی آمریکا مطرح کرده است.

ایندیپندنت مدعی شده است که مدیران فدراسیون فوتبال آمریکا تماس‌هایی را با یورگن کلوپ داشتند تا بتوانند این مربی آلمانی را برای قبول هدایت تیم ملی کشورشان در جام جهانی ۲۰۲۶ متقاعد کنند.

کلوپ پس از پایان فصل گذشته از هدایت تیم لیورپول کناره‌گیری کرد و اعلام کرد که فشار زیادی در طول این مدت به او وارد شده و دیگر توانایی ادامه همراهی با آنها را ندارد و نیاز دارد که مدتی به دور از دنیای فوتبال استراحت کند.

با این حال به نظر می‌رسد که داشتن فرصت برای مربیگری در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۶ ممکن است برای این مربی آلمانی بسیار جذاب و قابل توجه باشد و شاید او را برای بازگشت به عرصه مربیگری وسوسه کند.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *