باشگاه استقلال: غیبت محمدحسین مرادمند قطعی نمی باشد

به گزارش اخبار اسپرت، باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که غیبت مرادمند در دیدارهای ابتدایی این تیم قطعی نیست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

باشگاه استقلال: غیبت محمدحسین مرادمند قطعی نمی باشد

از شب گذشته اخباری مبنی بر غیبت محمدحسین مرادمند در دیدار هفته نخست آبی پوشان برابر سپاهان منتشر شد. طبق ادعای یکی از روزنامه ها، به دلیل عدم صدور کارت پایان خدمت این بازیکن او قادر به همراهی تیمش در هفته اول لیگ بیست و سوم نیست.

برخی گمانه زنی ها نیز حاکی از این بود که روند صدور کارت پایان خدمت دوره ضرورت طول می کشد و حتی ممکن است مرادمند دیدار هفته دوم برابر ملوان را نیز از دست بدهد و قادر به همراهی تیمش نباشد.

اکنون باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای، اخبار منتشره را رد کرد و مدعی شد هنوز چیزی قطعی نشده و مدیران باشگاه در تلاش هستند تا مشکل مرادمند را حل کرده و او را به بازی های تیمشان برسانند.
در متن اطلاعیه آمده است:

در روزهای اخیر گمانه زنی‌هایی مبنی بر غیبت محمدحسین مرادمند مدافع استقلال در دو هفته ابتدایی مسابقات لیگ مطرح شده که این مساله نهایی نیست.

در حال حاضر مسئولان باشگاه استقلال و این بازیکن در تلاش هستند تا با انجام اقدامات لازم و قانونی، مجوز بازی مرادمند را اخذ کنند و این بازیکن بتواند به زودی برای استقلال به میدان برود.

حتما ببینید

پرونده ارسلان مطهری در کمیته تعیین وضعیت

به گزارش اخبار اسپرت، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت از باز شدن پرونده ارسلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *