دروازه بانی رشید مظاهری در دیدار با پیکان

به گزارش اخبار اسپرت، با توجه به اعلام اسامی بازیکنان کرونایی تیم استقلال بار دیگر کادر فنی آبی‌پوشان تهرانی باید حراست از دروازه‌ این تیم را به دروازه‌بان اصلی فصل گذشته‌اش بسپارد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

دروازه بانی رشید مظاهری در دیدار با پیکان

محمدرشید مظاهری دروازه‌بان ۳۲ ساله استقلال که از ابتدای فصل جاری تنها در بازی مقابل ذوب آهن در هفته دوم به مدت ۸۰ دقیقه برای استقلال به میدان رفته به احتمال زیاد دروازه‌بان اصلی این تیم در دیدار مقابل پیکان خواهد بود.

این در حالی است که عنوان شده بود، مظاهری در تمرین روز یکشنبه استقلال غیبت داشته و همراه با دیگر بازیکنان تیم تمرین نکرده است و تمرین دوشنبه امروز این تیم هم که لغو شد.

در شرایطی که اسامی سید حسین حسینی و علیرضا رضایی ۲ دروازه بان اول و دوم استقلال در فصل جاری بین نفرات کرونایی این تیم به چشم می‌خورد بی‌شک محمد رشید مظاهری دیگر دروازه‌بان استقلال در بازی مقابل پیکان، دروازه بان این تیم خواهد بود و فرصت پیدا می‌کند تا بار دیگر با درخشش درون دروازه استقلال به روزهای اوجش برگردد.

دیدار تیم‌های پیکان و استقلال در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه سه شنبه ۲۸ دی ماه در ورزشگاه دستگردی برگزار می‌شود.

حتما ببینید

پرونده ارسلان مطهری در کمیته تعیین وضعیت

به گزارش اخبار اسپرت، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت از باز شدن پرونده ارسلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *