تمدید قرارداد بنزما؛ کریم دو سال دیگر با رئال

به گزارش اخبار اسپرت، همه‌چیز برای تمدید قرارداد کریم بنزما با رئال مهیاست و خبر رسمی آن به‌زودی اعلام خواهد شد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تمدید قرارداد بنزما؛ کریم دو سال دیگر با رئال

هیچکس تردیدی ندارد که کریم بنزما بهترین بازیکن فصل گذشته فوتبال اروپا بود و او امشب در استانبول، از سوی یوفا به‌عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب خواهد شد. کریم در مجموع موفق به زدن 44 گل برای رئال شد که 15 گل در لیگ قهرمانان بود. او توانست عنوان آقای گلی لیگ قهرمانان و لالیگا را کسب کند. کریم با گل‌ها و پاس گل‌های خود نقش مهمی در قهرمانی رئال در سوپرجام اسپانیا، لالیگا و لیگ قهرمانان داشت.

امروز مارکا ادعا کرد که همه چیز برای تمدید قرارداد بنزما تا سال 2024 آماده است و پس از مراسم امشب یوفا و قبل از 17 اکتبر(مراسم توپ طلا) خبر تمدید او رسما اعلام خواهد شد. قرارداد فعلی کریم تا 2023 اعتبار دارد و رئال طبق رسم همیشگی خود، با بازیکنان 30 سال به بالا، یک ساله تمدید می‌کند. حتی کریم بنزما که تعیین‌کننده‌ترین بازیکن رئال است نیز از این قاعده مستثنی نشد. سال گذشته سرخیو راموس به این دلیل که تمدید دو ساله می‌خواست، از رئال به پی‌اس‌جی رفت ولی ستاره‌هایی چون لوکا مودریچ و کریم بنزما، راه دیگری را در پیش گرفتند و هر دو قراردادشان را تمدید کردند.

بنزما پس از جایزه یوفا، جایزه ال‌پیچیچی را از مارکا دریافت می‌کند اما مهمترین جایزه، توپ طلاست که کمتر از دو ماه دیگر در پاریس به وی اهدا خواهد شد. به این‌ترتیب پس از لوکا مودریچ در سال 2018، حالا باید منتظر رسیدن توپ طلا به یک بازیکن از رئال مادرید باشیم.

حتما ببینید

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *