نوکمپ، میزبان مهمترین بازی سال 2028

به گزارش اخبار اسپرت، موندو دپورتیوو خبر داد که بارسا می‌خواهد نوکمپ میزبان لیگ قهرمانان سال 2028 باشند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

نوکمپ، میزبان مهمترین بازی سال 2028

موندو دپورتیوو امروز نوشت که نوکمپ بعد از بازسازی گنجایشش از 98 هزار نفر به 105 هزار نفر تغییر خواهد کرد و باشگاه می‌خواهد به صورت جدی برای گرفتن میزبانی فینال جام جهانی 2030 اقدام کند. بارسا البته رقیبی سخت مثل رئال را پیش رو دارد و اینکه در اسپانیا معتقدند مادرید و برنابئو باید میزبان فینال جام جهانی باشند نه نوکمپ بارسلون.

بارسا ولی برای گرفتن میزبانی فینال لیگ قهرمانان کار ساده‌تری پیش رو دارد. بر اساس این گزارش، دورخیز بارسا برای گرفتن میزبانی فینال 2028 است.

میزبان‌های سه دوره بعدی اخیرا مشخص شدند و بر این اساس آلیانز آرنا مونیخ، پوشکاش آرنا بوداپست و سن سیرو در سال‌های 2025، 2026 و 2027 میزبان فینال لیگ قهرمانان خواهند بود. بارسا امیدوار است بتواند یوفا را برای میزبانی 2028 قانع کند. آخرین بار نوکمپ در سال 1999 میزبان بازی نهایی بود که منچستریونایتد در یک بازی خاطره انگیز توانست 2-1 بایرن را شکست دهد.

ورزشگاه نوکمپ در دست بازسازی است و انتظار می‌رود تا دسامبر آینده فاز اول آن به سرانجام برسد و بارسا بتواند به خانه اصلی خود برگردد. در این مرحله تنها 60 هزار نفر می‌توانند در ورزشگاه برای حمایت از بارسا حاضر شوند و فاز نهایی برای سال 2026 پیشبینی شده است.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *