فرناندز باید کاپیتان منچستر باشد

به گزارش اخبار اسپرت، ریو فردیناند، ستاره سابق منچستریونایتد، معتقد است که بازوبند کاپیتانی این تیم باید در اختیار برونو فرناندز قرار بگیرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

فرناندز باید کاپیتان منچستر باشد

منچستریونایتد شب گذشته در سومین دیدار از رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر انگلیس میزبان لیورپول بود و با نتیجه 1-2 برابر این تیم به پیروزی رسید.
اریک تن‌هاخ تصمیم گرفت که در این بازی از هری مگوایر در ترکیب تیمش استفاده نکند و به این ترتیب بازوبند کاپیتانی به برونو فرناندز رسید و عملکرد این بازیکن در این دیدار باعث رضایت و خوشنودی ریو فردیناند شده است.
این ستاره سابق یونایتد در پادکست وایب وید فایو در این باره گفت:« من فکر می‌کنم ما باید به همین روند ادامه دهیم. به نظر می‌رسد که فرناندز به خوبی از این مسئولیت استقبال کرده است و بر بازو داشتن بازوبند کاپیتانی باعث بهبود عملکردش شده است.»

او با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی این بازیکن اظهار داشت:« برونو غرور خاصی دارد و می‌خواهد بازیکن اصلی تیم باشد. وقتی کریستیانو به یونایتد آمد، دیگر بحثی در این باره وجود نداشت و مهم نبود که او چه کسی است و چه تاثیری در زمین دارد. برونو وقتی به این تیم آمد به شخصیت اصلی یونایتد تبدیل شد اما فصل قبل زیر سایه رونالدو قرار گرفت.»
فردیناند با تمجید از عملکرد فرناندز به عنوان کاپیتان یونایتد اضافه کرد:« عملکرد او واقعا خوب بود و شاید ادامه دادن این شرایط و این عملکرد همیشه دشوار باشد اما او می‌تواند از به بازو داشتن بازوبند کاپیتانی نهایت استفاده را ببرد و شرایطش را در این تیم تا حد زیادی بهبود ببخشد.»

حتما ببینید

بی‌اعتمادی تن‌هاخ به کاسمیرو؛ جدایی از رئال اشتباه بود؟

به گزارش اخبار اسپرت، کاسمیرو در بازی روز گذشته برابر آرسنال بازهم روی نیمکت منچستریونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *