بی‌اعتمادی تن‌هاخ به کاسمیرو؛ جدایی از رئال اشتباه بود؟

به گزارش اخبار اسپرت، کاسمیرو در بازی روز گذشته برابر آرسنال بازهم روی نیمکت منچستریونایتد بود و به نظر می‌رسد که او کار دشواری برای رسیدن به ترکیب ثابت شیاطین سرخ داد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بی‌اعتمادی تن‌هاخ به کاسمیرو؛ جدایی از رئال اشتباه بود؟

منچستریونایتد روز گذشته موفق شد در اولدترافورد، 3-1 بر آرسنال پیروز شود. این چهارمین پیروزی متوالی شیاطین سرخ پس از دو شکست ابتدای فصل بود. در این بازی کاسمیرو خرید 70 میلیون یورویی یونایتد، بازهم کار را از روی نیمکت شروع کرد. یونایتد برای تقویت خط میانی خود ستاره برزیلی رئال را خرید اما او هنوز نتوانسته برای تیم جدیدش از ابتدا به میدان برود. کاسمیرو از دقیقه 80 بازی وارد زمین شد. اسکات مک تامینی همچنان هافبک دفاعی ثابت یونایتد است.

اریک تن‌هاخ، سرمربی یونایتد، در پایان بازی و در مورد سومین نیمکت‌نشینی متوالی کاسمیرو گفت:« کاسمیرو تازه به تیم اضافه شده و باید خودش را با سبک بازی یونایتد وفق بدهد. لیگ برتر انگلیس متفاوت با لالیگاست ضمن اینکه اسکات مک تامینی هم این روزها بسیار خوب بازی می‌کند.»

بر خلاف کاسمیرو، دیگر ستاره برزیلی جدید یونایتد یعنی آنتونی، کار را از ابتدا شروع کرد و توانست گل اول یونایتد را نیز بزند. شاید تفاوت آنتونی با کاسمیرو در این باشد که تن‌هاخ شخصا برای خرید آنتونی از آژاکس اصرار داشت ولی کاسمیرو خرید مدیران باشگاه بود. در حال حاضر، به نظر می رسد که کاسمیرو کار دشواری برای رسیدن به ترکیب ثابت یونایتد داشته باشد چرا که مک تامینی خوب بازی می کند و اعتماد تن هاخ را نیز با خود دارد. کاسمیرو، شاید خیلی زود به خاطر جدایی از رئال مادرید پشیمان شود.

حتما ببینید

رسمی؛ مدافع مورد علاقه رئال با چلسی تمدید کرد

به گزارش اخبار اسپرت، ریس جیمز، مدافع راست ملی پوش باشگاه چلسی، امروز قراردادش را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *