مدعیان اصلی قهرمانی چمپیونزلیگ؛ بایرن اول، رئال پنجم!

به گزارش اخبار اسپرت، رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی، امسال شانس پنجم فتح لیگ قهرمانان است. بالاتر از این تیم بایرن مونیخ، منچستر سیتی، پی اس جی و لیورپول قرار دارند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

مدعیان اصلی قهرمانی چمپیونزلیگ؛ بایرن اول، رئال پنجم!

به نقل از مارکا، رئال مادرید از امشب کار خود برای دفاع از عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ را شروع خواهد کرد و باید در سلتیک پارک به مصاف سلتیک برود. رئال بازهم شانس اول قهرمانی چمپیونزلیگ نیست و تیم هایی چون بایرن مونیخ منچسترسیتی و پی اس جی به عنوان مدعیان اصلی معرفی شده اند.

در رئال مادرید حالا کمتر کسی از این قضیه تعجب می کند، چرا که از سال 2014 تا به امروز رئال هرگز شانس اول نبوده هرچند توانسته پنج بار قهرمان شود. رئال فصل جاری شانس پنجم قهرمانی است و تنها 6 درصد برای این تیم شانس قهرمانی در نظر گرفته اند.

جالب اینکه شانس رئال در فصل گذشته کمتر هم بود ولی در نهایت قهرمان شد. بایرن با 20 درصد شانس قهرمانی، اول است، منچسترسیتی با 18 درصد، شانس دوم است و پی اس جی و لیورپول نیز 16 و 10 درصد شانس قهرمانی دارند. بارسا پس از رئال با 5 درصد شانس قهرمانی، ششم است. آژاکس، تاتنهام، چلسی و اتلتیکو نیز در رده هفتم تا دهم قرار دارند.

بسیاری اعتقاد دارند که دفاع از عنوان قهرمانی کار دشواری است و رئال به همین دلیل نمی تواند فصل جاری قهرمان شود ولی آنها حتما به یاد دارند که رئال چگونه بین سال های 2016 تا 2018 سه بار متوالی فاتح لیگ قهرمانان شد.

شب گذشته وقتی از کارلو آنچلوتی در مورد اینکه بازهم رئال در میان بخت‌های نخست قهرمانی جایی ندارد، سوال شد، در پاسخ گفت:« تعجب نمی کنم. فصل گذشته حتی شانس ما را کمتر هم می دانستند. ما امسال هم مثل سال گذشته تا آخرین نفس خواهیم جنگید و امیدوارم پایان کار ما در فینال باشد.»

حتما ببینید

لواندوفسکی: برای بازی با بایرن آماده هستیم

به گزارش اخبار اسپرت، روبرت لواندوفسکی، ستاره بارسلونا می‌گوید این تیم برای رویارویی با بایرن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *