تن‌هاخ: از اخراج توخل غافلگیر شدم؛ رونالدو آماده است

به گزارش اخبار اسپرت، اریک تن هاح انتظار نداشت که توماس توخل در ابتدای فصل از چلسی اخراج شود. او همچنین تایید کرد که رونالدو فردا می‌تواند برابر رئال سوسیداد در ترکیب ثابت باشد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تن‌هاخ: از اخراج توخل غافلگیر شدم؛ رونالدو آماده است

منچستریونایتد فردا در اولین بازی دور گروهی لیگ اروپا میزبان رئال سوسیداد است. یونایتد با هدایت اریک تن‌هاخ روی دور پیروزی قرار دارد و توانسته در چهار بازی متوالی خود در لیگ برتر برنده شود. پس از دو شکست متوالی ابتدای فصل، یونایتد حالا شرایط کاملا متفاوتی دارد.

تن هاخ در نشست خبری امروز خود گفت:« هدف ما پیروزی در همه بازی‌هاست و می‌خواهیم قهرمان لیگ اروپا شویم. تمام بازی‌ها را جدی خواهیم گرفت و این ذهنیت باید در همه بازیکنان وجود داشته باشد. من تیمی با 20 بازیکن خوب در اختیار دارم و به بهترین‌ها بازی خواهد رسید. نمی‌توانم همه بازیکنان را راضی نگه دارم اما بازیکنانی که در تمرین خوب کار کنند، شانس حضور در ترکیب اصلی را خواهند داشت. فصلی طولانی در پیش است و جام جهانی را نیز خواهیم داشت. تقویم بازی‌ها فشرده است و باید از سیستم چرخشی استفاده کرد.»

تن هاخ ادامه داد:« تیم در حال پیشرفت است و برای موفقیت شما نباید فقط یازده بازیکن خوب داشته باشید. ما به یک نیمکت قوی هم نیاز داریم. به همه بازی خواهد رسید و به بازیکنانم گفته‌ام که انگیزه خود را حفظ کنند.»

تن هاخ در مورد اخراج توماس توخل از چلسی گفت:« از این بابت متاسفم و حرف خاصی برای گفتن ندارم. البته که غافلگیر شدم چون هنوز در ابتدای فصلیم ولی این تصمیم باشگاه چلسی بود.»

درخشش مارکوس راشفورد:« راشفورد الان خوشحال است و من کاری به سال‌های قبل ندارم. او روز به روز پیشرفت می‌کند و در این مدت از او راضی هستم. او بسیار خوب تمرین می‌کند و در زمین هم خوب کار کرده است. وقتی از لحاظ روحی شرایط خوبی داشته باشید، همه چیز خوب پیش خواهد رفت. از درخشش راشفورد تعجب نکردم.»

رونالدو در ترکیب ثابت:« او الان آماده حضور در ترکیب ثابت است و در فصل جاری برابر برنتفورد هم ثابت بازی کرد. رونالدو می‌تواند مهاجم اصلی تیم باشد.»

علاقه پی‌اس‌جی به راشفورد:« دوست داریم به‌زودی با او تمدید کنیم و اوضاع تحت کنترل باشگاه است.»

حتما ببینید

رسمی؛ مدافع مورد علاقه رئال با چلسی تمدید کرد

به گزارش اخبار اسپرت، ریس جیمز، مدافع راست ملی پوش باشگاه چلسی، امروز قراردادش را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *