سرمربی ذوب آهن : جام حذفی برای ما تمام شد

به گزارش اخبار اسپرت، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت:به کنفرانس آمدم تا از هواداران عذرخواهی کنم زیرا برخلاف بازی با لیگ از نظر فنی هم خوب نبودیم. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

سرمربی ذوب آهن : جام حذفی برای ما تمام شد

مهدی تارتار بعد از شکست ۳ بر صفر مقابل پرسپولیس در یک هشتم نهایی جام حذفی در نشست خبری اظهار داشت: از نظر فنی روز خوبی را پشت سرنگذاشتیم و بازی را بد شروع کردیم. بعد از خوردن گل اول کارمان سخت شد. وقتی در جام حذفی گل اول را می‌خوری چون همه چیز را از دست رفته می‌بینید باید باز بازی کنید. پرسپولیس در حمله سریع تیم قدرتمندی است و توانست گل‌های بعدی را هم به ما بزند. جام حذفی برای ما تمام شد و به کنفرانس آمدم تا از هواداران عذرخواهی کنم زیرا برخلاف بازی با لیگ از نظر فنی هم خوب نبودیم. ذوب آهن با تمرکز در لیگ بازی می‌کند تا نفت آبادان را با نتیجه خوب به پایان برسانیم و برای نیم فصل دوم آماده شویم.

سرمربی ذوب آهن در مورد مشکل گلزنی تیمش گفت: آمار می‌گوید در خط حمله مشکل داریم و باید تیم را تقویت کنیم. مهاجمان ما زحمتشان را می‌کشند ولی باید در بخش تهاجمی تیم را تقوی کنیم.

تارتار در پایان صحبت‌هایش با اشاره به عملکرد داور گفت: به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم اما در یکی دو صحنه مسایلی پیش آمد که باید کارشناسی شود. در گل اول پرسپولیس بازیکن حریف با بازیکن ما برخورد داشت که داور می‌توانست خطا بگیرد و یکی دو صحنه هم در محوطه جریمه پرسپولیس رخ داد که باید این صحنه‌ها نیز کارشناسی شود.

حتما ببینید

خبر نهایی؛ کی‌روش جایگزین اسکوچیچ شد

به گزارش اخبار اسپرت، کارلوس کی روش سرمربی قطعی ایران در جام جهانی 2022 خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *