فوری: خداحافظی رانیری از دنیای فوتبال

به گزارش اخبار اسپرت : کلودیو رانیری، سرمربی باتجربه ایتالیایی، از دنیای مربی‌گری خداحافظی کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

فوری: خداحافظی رانیری از دنیای فوتبال

کلودیو رانیری، سرمربی ۷۲ ساله، پس از کمک به بقای کالیاری در این فصل سری A تصمیم گرفته از فوتبال خداحافظی کند.

او با توافقی دوطرفه قراردادش را با کالیاری فسخ خواهد کرد، زیرا یک سال از قرارداد او با این باشگاه باقی مانده و او قرار بود تا تابستان ۲۰۲۵ هدایت کالیاری را برعهده داشته باشد.

این مربی باتجربه را اکثر اهالی فوتبال به‌عنوان مغز متفکر پشت قهرمانی معجزه‌آسای لستر سیتی در فصل ۱۶-۲۰۱۵ لیگ برتر می‌شناسند. با این حال رابطه محکم او با کالیاری، جایی که همه چیز از آنجا شروع شد، پایان داستان مربی‌گری رانیری بود.

این مربی در اواسط این فصل قصد داشت از کالیاری استعفا دهد اما با اصرار بازیکنان تیم مبنی بر سوگند برای نگه داشتن تیم در سری A نظرش را تغییر داد و تا پایان فصل در کالیاری ماندگار شد و توانست این باشگاه را در سری A حفظ کند.

این مربی در طول دوران مربی‌گری‌اش دو بار در کالیاری حضور داشته و باشگاه‌های بزرگی در اروپا از جمله ناپولی، فیورنتینا، والنسیا، اتلتیکو مادرید، چلسی، پارما، یوونتوس، رم، اینتر، تیم ملی یونان، لستر، نانت، فولام، سمپدوریا و واتفورد را هدایت کرده است.

حتما ببینید

رسمی: فونسکا سرمربی میلان شد

به گزارش اخبار اسپرت، پائولو فونسکا، سرمربی سابق لیل، با قراردادی سه ساله هدایت میلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *