لیست دانمارک با حضور ستاره‌ای که اروپا را ترساند

به گزارش اخبار اسپرت : لیست دانمارک با حضور ستاره‌ای که اروپا را ترساند. لیست نهایی تیم ملی دانمارک برای یورو 2024 با حضور کریستین ‏اریکسن که در دوره قبلی دنیای فوتبال را نگران سلامتش کرده بود ‏اعلام شد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

لیست دانمارک با حضور ستاره‌ای که اروپا را ترساند

در دوره قبلی یورو کریستین اریکسن در میانه ‏بازی تیمش و در زمین چمن با ایست قلبی مواجه شد و میلیون‌ها نفر ‏از دوست‌داران فوتبال که در حال تماشای پخش زنده مسابقه بودند را ‏وحشت‌زده کرد.

اریکسن سه سال بعد از آن روز عجیب به تیم ملی کشورش برگشت و ‏با اعلام فهرست نهایی تیم ملی دانمارک برای یورو 2024 توسط ‏کاسپر هیولماند، سرمربی این تیم، نام اریکسن در این فهرست به ‏چشم می‌خورد.

هیولماند بیست و شش ستاره دانمارکی را به تیم ملی فراخواند. ‏ستاره‌هایی که به زودی در آلمان باید در مرحله گروهی با اسلونی، ‏انگلیس و صربستان رقابت کنند.

یکی از سوپرایزهای فهرست دانمارک که در این کشور با انتقادهایی ‏مواجه شده دعوت نشدن مت اورایلی است که فصل خوبی را با ‏قهرمان اسکاتلند، سلتیک، پشت سر گذاشت.

در یورو 2021 اریکسن در اولین بازی دانمارک مقابل فنلاند در استادیوم ‏پارکن شهر کپنهاگن به زمین افتاد و صحنه‌هایی ترسناک در ورزشگاه ‏رقم زد. در نهایت او به مدد دستگاهی ویژه توانست فعالیت‌های ‏عادی را از سر بگیرد و حتی به فوتبال برگردد. او در حال حاضر با ‏پیراهن منچستریونایتد به میدان می‌رود.

فهرست نهایی تیم ملی دانمارک برای یورو 2024‏:

دروازه‌بان‌ها: کسپر اشمایکل، فردریک رونو، مدز هرمانسن

مدافعان: آندریاس کریستنسن، سیمون کیائر، یواخیم اندرسن، یانیک ‏وسترگارد، ویکتور نلسون، الکساندر با، یواخیم مایهل، راسموس ‏نیسن کریستنسن، ویکتور کریستیانسن

هافبک‌ها: کریستین اریکسن، توماس دلینی، مورتون هیولماند، پی‌یر ‏امیل هویبرگ، کریستین نورگارد، ماتیاس ینسن، میکل دامسگارد

مهاجمان: یاکوب برون لارسن، آندریاس اسکوو اولسن، آندرس دریر، ‏کسپر دالبرگ، راسموس هویلوند، یوناس ویند، یوسف یوراری پولسن

حتما ببینید

رسمی: فونسکا سرمربی میلان شد

به گزارش اخبار اسپرت، پائولو فونسکا، سرمربی سابق لیل، با قراردادی سه ساله هدایت میلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *