ستاره سابق بارسا به فساد مالی متهم شد!‏

به گزارش اخبار اسپرت : ستاره سابق بارسا به فساد مالی متهم شد!‏ جرارد پیکه از طرف دادگاهی در اسپانیا به‌خاطر دریافت کمیسیون از ‏عربستان برای برگزاری سوپرجام اسپانیا در این کشور متهم شد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

ستاره سابق بارسا به فساد مالی متهم شد!‏

در ادامه پرونده قضایی رسیدگی به ‏تخلف‌های انجام شده در فدراسیون فوتبال اسپانیا در دوران رئیس ‏سابق، لوئیس روبیالس، امروز دادگاه به شکل رسمی جرارد پیکه را ‏متهم کرد.

دادگاه معتقد است فدراسیون فوتبال اسپانیا برای برگزاری سوپرجام ‏در عربستان از این کشور 4 میلیون یورو به عنوان کمیسیون دریافت ‏کرده و جرارد پیکه هم در این ماجرا نقش داشته است.

دلیا رودریگو، قاضی دادگاه رسیدگی کننده به پرونده، امروز نام پانزده ‏نفر را به عنوان متهم در پرونده وارد کرد. جرارد پیکه یکی از افراد است ‏که از این پس باید برای رسیدگی به اتهاماتش در دادگاه حاضر شود.

علاوه بر جرارد پیکه، پدرو روخا رئیس فعلی فدراسیون فوتبال اسپانیا ‏هم در بین متهمان است. متهم اصلی این پرونده شخص لوئیس ‏روبیالس است که به عناوین اتهامی فساد مالی و عدم رعایت ‏بی‌طرفی در مدیریت فدراسیون محاکمه می‌شود. دادگاه اعلام کرده ‏امکان دارد در ادامه بررسی‌ها اتهام پولشویی هم به او وارد شود.

در این پروند مسئله دادن امتیاز میزبانی سوپرجام اسپانیا به عربستان ‏سعودی اتهام اصلی به حساب می‌آید.

حتما ببینید

رسمی: فونسکا سرمربی میلان شد

به گزارش اخبار اسپرت، پائولو فونسکا، سرمربی سابق لیل، با قراردادی سه ساله هدایت میلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *