فلیک به کادر فنی: هر کس با ژاوی کار کرده برود!‏

به گزارش اخبار اسپرت، هانسی فلیک به زودی تغییرات گسترده‌ای در کادر فنی بارسلونا به ‏وجود خواهد آورد. ‏در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

فلیک به کادر فنی: هر کس با ژاوی کار کرده برود!‏

کادر فنی‌ای که در دوران حضور ژاوی در ‏بارسلونا با او همکاری می‌کرد در دوران سرمربی‌‌گری هانسی فلیک ‏تغییراتی گسترده را از سر خواهد گذراند.

بخشی از این تغییرات تا امروز قطعی شده و از جمله آنها می‌توان به ‏تغییر کامل کادر بدن‌سازی و فیزیوتراپی اشاره کرد. رئیس بارسا، خوان ‏لاپورتا، در مصاحبه اخیر خود به آمادگی بدنی بازیکنان بارسا و ‏مصدومیت‌های متعدد اشاره و انتقاد کرد و مشخص بود که قرار است ‏مربیان بدنسازی تیم تغییر کنند.

روزنامه موندو دپورتیوو اعلام کرد بارسلونا از خولیو توس به عنوان ‏مربی بدنساز استفاده خواهد کرد و علاوه بر او در حال مذاکره با ‏رائول مارتینز برای اضافه شدن به کادر فنی است. او هماهنگ‌ کننده ‏جدید فیزیوتراپ‌ها و ماساژورها خواهد بود. ایوان تورس که مربی ‏بدنسازی بارسا در دوران ژاوی بود به همکاری با کادر فنی ادامه ‏نخواهد داد. ‏

کادنا سِر هم اعلام کرد پپه کنده که مربی بدنساز سویا بوده به کادر ‏فنی بارسا اضافه شده و موندو دپورتیوو می‌گوید یک مربی بدنساز ‏دیگر به نام رافائل مالدونادو از سوسیداد به خدمت گرفته شده ‏است.

ژوم مونیل و کارلوس نوگیرا که ژاوی با خودش از السد به بارسا آورده ‏بود هم با هانسی فلیک همکاری نخواهند کرد و پایان حضورشان به ‏آنها اعلام شده است.

حتما ببینید

رسمی: فونسکا سرمربی میلان شد

به گزارش اخبار اسپرت، پائولو فونسکا، سرمربی سابق لیل، با قراردادی سه ساله هدایت میلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *