عکس؛ شرایط وحشتناک چمن ورزشگاه تیم اسپانیایی با حمله خرابکاران

اخبار روز فوتبال با سایت اخبار اسپرت : راسینگ سانتاندر با حمله وحشیانه به چمن استادیومش مواجه شده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

عکس؛ شرایط وحشتناک چمن ورزشگاه تیم اسپانیایی با حمله خرابکاران

به گزارش اخبار اسپرت ، باشگاه راسینگ که در حال حاضر در لیگ دسته سه اسانیا توپ می زند، تصویری از چمن ورزشگاه ال ساردینرو منتشر کرده است که به علت حرکت یک موتور و یک خودرو بر روی آن کاملا ویران شده است.

باشگاه راسینگ تصاویری از این چمن منتشر کرده که کاملا نابود شده و نیاز به ترمیم دارد.

باشگاه راسینگ اعلام کرده است که شکایت خود را به دست نیروهای پلیس رسانده تا عوامل این ضرر بزرگ به باشگاه ریشه دار فوتبال اسپانیا مشخص شوند.

این در حالیست که راسینگ باید در هفته چهاردهم لیگ دسته سه به مصاف یونیونیستاس در روز شنبه برود و به همین خاطر عوامل این باشگاه سخت در تلاش هستند تا چمن را به بازی شنبه برسانند. مشخص نیست که این خرابکاری کار چه کسی بوده است اما احتمالا هواداران تیم های رقیب شب گذشته برای تفریح و البته اذیت کردن آنها دست به چنین کاری زده اند.

در تصاویر منتشر شده، چمن شرایط بسیار بدی دارد و به علت حرکت کردن یک خودرو و یک موتور با سرعت بالا بر روی آن کاملا ویران شده است و حالا باید دید که این چمن در چه شرایطی برای بازی لیگ دسته سه اسپانیا در روز شنبه آماده خواهد شد و آیا راسینگ می تواند میزبانی مناسبی داشته باشد یا نه.

حتما ببینید

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *