مصاحبه سرمربی هوادار عامل ناراحتی قلعه نویی

به گزارش اخبار اسپرت، امیر قلعه نویی و غلامرضا عنایتی مربیان دو تیم گل گهر و هوادار پیش از بازی در هفته چهاردهم لیگ برتر برخورد بسیار گرمی با هم داشتند. اما پس از بازی یک اتفاق باعث دلخوری استاد از شاگرد شد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

مصاحبه سرمربی هوادار عامل ناراحتی قلعه نویی

آنها بعد از بازی هم به خوبی با هم خوش و بش کردند اما مصاحبه سرمربی تیم هوادار در کنفرانس خبری بعد بازی بد جوری سرمربی تیم گل گهر را ناراحت کرد.

غلامرضا عنایتی در مصاحبه بعد از بازی  تیم گل گهر را متهم به اتلاف وقت کرد! این در حالی است که در فصل جاری هیچ مربی دیگری چنین نظری نداشته و  این اتهام متوجه امیر قلعه نویی نبوده است.  

عنایتی بعد از بازی در کنفرانس خبری گفت: «داور فوق‌العاده خوب کار کرد و به او خسته نباشید می‌گویم. او کاملاً مسلط بود و فقط من به وقت اضافه نیمه اول شک داشتم. وقتی تیمی مثل گل‌گهر از دقیقه ۱۰ دنبال اتلاف وقت است یعنی ما خیلی خوب بودیم. این بازی از آن روزهایی بود که گل‌گهر خیلی دوست داشت وقت کشی کند و پیروز شود. وقت اضافه‌ای که در نیمه دوم گرفته شد منصفانه بود.»

بعد از این مصاحبه سرمربی گل گهر برای غلامرضا عنایتی پیغام داد که شاگرد او در قامت مربی نباید چنین مصاحبه‌ای می‌کرد؛ از همه مهمتر اینکه او (امیر قلعه نویی) هیچ گاه به شاگردانش نگفته در برابر تیمی چون هوادار وقت تلف کنند.

 

حتما ببینید

خبر نهایی؛ کی‌روش جایگزین اسکوچیچ شد

به گزارش اخبار اسپرت، کارلوس کی روش سرمربی قطعی ایران در جام جهانی 2022 خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *