اهمیت برد پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی

به گزارش اخبار اسپرت، اسماعیل حلالی معتقد است پرسپولیس برای تصاحب صدر جدول از استقلال باید تراکتور را شکست دهد تا شانسی برای قهرمانی نیم فصل داشته باشد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

اهمیت برد پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی

بازیکن اسبق پرسپولیس معتقد است کسب سه امتیاز بازی مقابل تراکتور برای شاگردان گل‌ محمدی از نان شب هم واجب تر است تا بتواند دوباره به صدر جدول برگردند.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتور در شرایطی برگزار می‌شود که حریف تبریزی در رده‌های پایین جدول قرار دارد اما همچنان از سوی طرفداران هر دو تیم و پیشکسوتان دو باشگاه با حساسیت ویژه ای دنبال می‌شود.

اسماعیل حلالی با سابقه بازی برای دو تیم تراکتور و پرسپولیس در گفتگو با خبر ورزشی، درباره دیدار هفته سیزدهم پرسپولیس و تراکتور و غیبت هواداران در این مسابقه اظهاراتی را مطرح کرد:

شرایط پرسپولیس در این هفته را چطور ارزیابی می‌کنید؟

به نظرم پرسپولیس دو هفته‌ای است که واقعا نسبت به اوایل فصل شرایط بهتری را در زمین مسابقه به نمایش می‌گذارد. در واقع پرسپولیس تیم تر شده و بازیکنانش با هماهنگی بیشتری در زمین حضور پیدا می‌کنند. بعد از شکست پرسپولیس به الهلال تیم در شرایط روحی و روانی خوبی نبود اما حالا شرایط به گونه‌ای تغییر کرده که پرسپولیس بازیهای بهتری را از خودش در زمین مسابقه به نمایش می‌گذارد.

وضعیت تراکتور را در هفته‌های گذشته چطور دیدید؟

به نظرم تغییرات زیاد در کادر مربیگری شرایط این تیم را به گونه‌ای رقم زده که در نتیجه گیری بالا و پایین زیاد داشته است. تراکتور در یک بازی خیلی عالی ظاهر می‌شود و در یک بازی اصلا شبیه تراکتور بازی نمی‌کند. به اعتقاد من سرمربی این تیم کمی‌زمان می‌خواهد تا تیم را احتمالا در نیم فصل دوم به آنچه مد نظر مدیران باشگاه است برساند.

با توجه به جایگاه جدولی دو تیم فکرمی‌کنید پرسپولیس بازی راحتی مقابل این تیم دارد؟

پرسپولیس به هیچ وجه نباید این تیم را دست‌کم بگیرد چون تراکتور در هر شرایطی روبروی پرسپولیس، تراکتور است. قطعاً بازیکنان‌ تراکتور انگیزه‌های زیادی برای این بازی دارند و می‌خواهند بهترین نتیجه را برای خود و تیم شهرشان بگیرند. امیدوارم برخی مسائل حاشیه ای در این بازی دخالت داده نشود تا دو تیم فقط به فکر فوتبال بازی کردن باشند.

به نظر شما غیبت تماشاگران در این بازی چقدر از جذابیت‌های آن لطمه می‌زند؟

قطعا وقتی تماشاگر نیست فوتبال جذاب نیست. مسئولان ذیربط می‌توانند با بررسی نفراتی که واکسن زده اند آنها را به استادیوم راه بدهند. ما دیدیم که این اتفاق چند وقت پیش افتاد و تماشاگران به استادیوم رفتند. یک بازی‌های مثل این، قطعاً اگر تماشاگران به استادیوم می‌رفتند فوتبال کاملاً مهیج تر و زیباتری را می‌دیم. فقط دعا می‌کنم این بازی مثل دربی نشود.

چطور؟

دربی یک بازی کاملا بی کیفیت بود ولی قطعاً پرسپولیس و تراکتور یک فوتبال مهیج و تماشاگرپسند را به نمایش خواهند گذاشت.

امتیازات این بازی چقدر برای دو تیم مهم است؟

خیلی نمی‌تواند باعث تغییر و تحول در جایگاه تراکتور شود چون این تیم در پایین جدول است ولی قطعا آنها به این سه امتیاز نیاز دارند ولی پرسپولیس که سپاهان را شکست داد و یک بازی ۶ امتیازی را برد برای بازگشت به صدر باید به این روند ادامه بدهد و دیگر هیچ بازی را دست کم نگیرد. پرسپولیس باید بازی‌هایش را ببرد و منتظر لغزش استقلال باشد تا این تیم را در بالای جدول بگیرد.

حتما ببینید

هدیه جالب مورینیو بعد از اولین پیروزی فصل

به گزارش اخبار اسپرت، ژوزه مورینیو به بازیکنان و کادرفنی رم پس از پیروزی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *