اعتراض آلومینیوم اراک به قضاوت داوران

به گزارش اخبار اسپرت، باشگاه آلومینیوم اراک قصد دارد اعتراض خود را نسبت به قضاوت موعود بنیادی‌فر، به کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام کند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

اعتراض آلومینیوم اراک به قضاوت داوران

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حمیدرضا امیدوار با انتقاد از قضاوت داوران در دیدارهای هفته‌های گذشته آلومینیوم اراک اظهار داشت: گل دوم صنعت نفت در شرایطی به ثمر رسید که بنا بر نظر کارشناسان داوری، آفساید اتفاق افتاد و این گل به اشتباه به ضرر ما اعلام شد.

وی ادامه داد: در ۱۱ هفته اخیر لیگ برتر، هیچ اعتراضی نکردیم و خطیبی نیز همیشه به بازیکنان، کادر فنی و باشگاه تأکید داشته که درباره داوری صحبت نکنیم. با این حال به‌خاطر اجحاف در حق تیم آلومینیوم طی سه مسابقه حساس متوالی، لازم است اعتراض خود را با ارائه اسناد به کمیته داوران ارسال کنیم.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم تصریح کرد: مطابق نظر کارشناسان داوری، قبل از تنها گل نساجی خطا شد و در مسابقه با گل‌گهر یک پنالتی به سود ما اعلام نشد. برابر صنعت نفت هم در شرایطی که بازی با نتیجه یک – یک پیش می‌رفت و ما نبض بازی را در اختیار داشتیم، یک گل کاملاً آفساید به ثمر رسید و سرنوشت ما را تغییر داد.

امیدوار خاطرنشان کرد: ما صبح روز پنجشنبه، نُهم دی‌ماه طی نامه‌ای، این مسائل را به کمیته داوران و سازمان لیگ فوتبال ارسال خواهیم کرد. 

حتما ببینید

کریم انصاری‌فرد از آاِک آتن جدا شد

به گزارش اخبار اسپرت، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به دوران بازی خود در تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *