لالیگا

ژاوی هرناندز: در گروه سختی قرار گرفتیم

به گزارش اخبار اسپرت، ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا، از پیروزی تیمش ابراز رضایت کرد اما از بازیکنانش خواست که فراموش نکنند چه دیدارهای سختی در پیش دارند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر روبرت لواندوفسکی نسبت به کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال همچنان بهترین بازیکن دنیاست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

فرصت طلایی لواندوفسکی برای عبور از بنزما

به گزارش اخبار اسپرت، روبرت لواندوفسکی امشب امید اول گلزنی بارسا برابر ویکتوریا پلژن است و این شانس را دارد تا بالاتر از کریم بنزما در رده‌بندی بهترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان قرار بگیرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

دمبله: واقعا خوشحال شدم امباپه به رئال نرفت

به گزارش اخبار اسپرت، عثمان دمبله از اینکه کیلیان امباپه به رئال پاسخ منفی داد و با پی اس جی تمدید کرد، بسیار خوشحال است و تصمیم او را به سود بارسلونا می داند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

مدعیان اصلی قهرمانی چمپیونزلیگ؛ بایرن اول، رئال پنجم!

به گزارش اخبار اسپرت، رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی، امسال شانس پنجم فتح لیگ قهرمانان است. بالاتر از این تیم بایرن مونیخ، منچستر سیتی، پی اس جی و لیورپول قرار دارند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

سوسو: قدرت واقعی سویا را مقابل سیتی خواهید دید

به گزارش اخبار اسپرت، سوسو، هافبک سویا، اطمینان دارد که سویا فردا بازی پایاپایی را برابر منچسترسیتی انجام خواهد داد و می‌تواند با کسب پیروزی از بحران خارج شود. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »