لیگ قهرمانان اروپا

یولیان ناگلزمان: باید می بردیم؛ منتظر لواندوفسکی هستم

به گزارش اخبار اسپرت، یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است تیمش در دیدار امشب مقابل اینتر شایسته پیروزی بود و از هم اکنون منتظر شب دوم چمپیونزلیگ مقابل بارساست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر روبرت لواندوفسکی نسبت به کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال همچنان بهترین بازیکن دنیاست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

وراتی: مطمئن بودم راموس و پاردس دعوا می‌کنند

به گزارش اخبار اسپرت، مارکو وراتی، ستاره پی اس جی، می‌گوید شخصیت سرخیو راموس و لئاندرو پاردس باعث ایجاد درگیری بین آن‌ها شده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

گالتیه رکورد مسی در لیگ قهرمانان را خراب کرد

به گزارش اخبار اسپرت، لیونل مسی شب گذشته در بازی برابر یوونتوس و با تصمیم کریستوف گالتیه تعویض شد و پس از 63 بازی در لیگ قهرمانان، نتوانست 90 دقیقه کامل در میدان باشد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

مدعیان اصلی قهرمانی چمپیونزلیگ؛ بایرن اول، رئال پنجم!

به گزارش اخبار اسپرت، رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی، امسال شانس پنجم فتح لیگ قهرمانان است. بالاتر از این تیم بایرن مونیخ، منچستر سیتی، پی اس جی و لیورپول قرار دارند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

اولین جام در دستان بایرن مونیخ؛ بایرن به لواندوفسکی احتیاج ندارد

به گزارش اخبار اسپرت، پیروزی پر گل بایرن مونیخ برابر لایپزیش نشان داد که این تیم مشکلی بدون روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی ندارد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »