لیگ جزیره انگلیس

تن‌هاخ: از اخراج توخل غافلگیر شدم؛ رونالدو آماده است

به گزارش اخبار اسپرت، اریک تن هاح انتظار نداشت که توماس توخل در ابتدای فصل از چلسی اخراج شود. او همچنین تایید کرد که رونالدو فردا می‌تواند برابر رئال سوسیداد در ترکیب ثابت باشد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

بی‌اعتمادی تن‌هاخ به کاسمیرو؛ جدایی از رئال اشتباه بود؟

به گزارش اخبار اسپرت، کاسمیرو در بازی روز گذشته برابر آرسنال بازهم روی نیمکت منچستریونایتد بود و به نظر می‌رسد که او کار دشواری برای رسیدن به ترکیب ثابت شیاطین سرخ داد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

رسمی؛ مدافع مورد علاقه رئال با چلسی تمدید کرد

به گزارش اخبار اسپرت، ریس جیمز، مدافع راست ملی پوش باشگاه چلسی، امروز قراردادش را تا سال 2027 تمدید کرد. او تابستان امسال از رئال هم پیشنهاد داشت. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

کونته: فاصله تاتنهام با تیم‌های بزرگ زیاد است

به گزارش اخبار اسپرت، آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، معتقد است که تیمش هنوز فاصله زیادی با قرار گرفتن در بین تیم‌های بزرگ صدر جدول دارد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

انتقال اوبامیانگ به چلسی از روی درماندگی بود

به گزارش اخبار اسپرت، جان کراس، فوتبال‌نویس مشهور نشریه میرر، معتقد است که چلسی در ابتدا هیچ علاقه‌ای به خرید پی‌یر امریک اوبامیانگ نداشت. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

پورتو برای انتقال طارمی به چلسی پاسخ منفی داد

به گزارش اخبار اسپرت، باشگاه چلسی که پیگیر جذب مهدی طارمی مهاجم ایران بود، با پاسخ منفی باشگاه پورتو مواجه شد و این بازیکن باوجود رویای بازی در لیگ برتر انگلیس فعلا در پرتغال ماندنی است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

تلاش‌های لحظه آخری رونالدو برای جدایی از منچستر

به گزارش اخبار اسپرت، کریستیانو رونالدو به فاصله کمتر از 24 ساعت تا پایان نقل و انتقالات تلاش دارد از منچستریونایتد جدا شود و تنها گزینه جدی او نیز ناپولی است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

به چلسی نیمار را پیشنهاد دادند

به گزارش اخبار اسپرت، به چلسی پیشنهاد شده است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در روز پنج‌شنبه، نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن ژرمن را به‌خدمت بگیرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »