آنچلوتی: من مربی رئال هستم نه مربی یک بازیکن خاص

به گزارش اخبار اسپرت، کارلو آنچلوتی در مورد دلیل نیمکت نشینی ادن هازارد برابر اسپانیول گفت که تصمیماتش برای جلب رضایت بازیکنان نیست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

آنچلوتی: من مربی رئال هستم نه مربی یک بازیکن خاص

ادن هازارد وعده داده بود امسال قصد دارد ارزش هایش را در رئال ثابت کند اما خیلی زود متوجه شده که برای رسیدن به ترکیب ثابت رئال، کار دشواری پیش رو دارد. کارلو آنچلوتی روی ستاره بلژیکی به عنوان ذخیره کریم بنزما حساب می کند و او قرار است به عنوان 9 کاذب در میدان حاضر باشد. این در حالی است که هازارد در چلسی به عنوان بال و نیز هافبک تهاجمی بازی می کرد.

هازارد در سوپرجام اروپا برابر آینتراخت فرانکفورت به میدان نرفت و در سه بازی رئال در لالیگا تنها 39 دقیقه در میدان بوده است. هازارد برابر آلمریا و سلتا به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد ولی دیشب در بازی برابر اسپانیول حتی یک دقیقه هم به میدان نرفت. این در حالی است که رئال تا دقیقه 88 برابر میزبان خود با تساوی 1-1 متوقف شده بود.

کارلو آنچلوتی در نشست خبری پس از بازی و در پاسخ به سوالی در مورد نیمکت نشینی هازارد گفت:« او می توانست یکی از تعویضی ها باشد ولی ورود یک مهاجم به زمین می توانست برای ما خطرناک باشد. من به ادن اعتماد کامل دارم و از او بیشتر استفاده خواهم کرد. توجه داشته باشید که من مربی رئال مادرید هستم نه مربی یک بازیکن خاص. هر تصمیمی که می گیرم، برای منافع رئال است. قرار نیست برای رضایت یک بازیکن، او را در ترکیب قرار دهم.»

کارلتو در مورد آینده مارکو آسنسیو که او هم فرصت بازی پیدا نکرد، گفت:« آسنسیو هم می توانست به میدان برود و نیمکت نشینی او تصمیم فنی بود. شرایط او مثل سابق است و ممکن است راهی تیمی دیگر شود. نیمکت نشینی به خاطر ترس از مصدومیت؟ اگر اینطور بود، اصلا نام او را وارد فهرست نمی کردم.»

حتما ببینید

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *