بزرگترین باشگاه دنیا دیگر یونایتد نیست

به گزارش اخبار اسپرت، پل مرسون، ستاره سابق آرسنال، به شدت از سیاست‌های نقل و انتقالاتی منچستریونایتد انتقاد کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بزرگترین باشگاه دنیا دیگر یونایتد نیست

یونایتد در چند فصل اخیر با بحرانی جدی روبرو شده است و شکست در اولین هفته فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر باعث شد که این تیم فصل جدید را نیز با شرایطی مشابه آغاز کند.
ناکامی این تیم در جذب بازیکنان مدنظر اریک تن‌هاخ و انتقال ستاره‌های نام آشنا به اولدترافورد باعث شده است که انتقادهای بسیاری از مدیران این باشگاه صورت بگیرد.

مرسون در ستونش برای دیلی استار نوشت:« یونایتد باید به دنبال جذب بازیکنان بزرگ باشد، نه این که شرایط جذب مارکو آرناتوویچ را بررسی کند. من از عصبانیت هواداران یونایتد تعجب نکردم. این باشگاه باید درک کند که آرناتوویچ برای یونایتد به اندازه کافی خوب نیست.»

او با انتقاد از سیاست نقل و انتقالاتی مدیران یونایتد اظهار داشت:« من نمی‌دانم دقیقا در اولدترافورد چه خبر است اما آنها بارها و بارها همان اشتباهات قدیمی را در بازار نقل و انتقالات تکرار کرده است. هواداران احتمالا از این موضوع متعجب هستند و تقصیری هم ندارند. اگر یونایتد می‌خواهد به جمع چهار تیم صدر جدول برگردد بهتر است که به دنبال بازیکنان بزرگ‌تری باشد.»

این ستاره سابق آرسنال اضافه کرد:« آنها بزرگترین باشگاه دنیا بودند اما حالا در حال از دست دادن این جایگاه هستند. آنها ممکن است تا مدت‌های طولانی هیچ جامی به دست نیاورند چون میلیون‌ها کیلومتر با منچسترسیتی و لیورپول فاصله دارند و با انتخاب چنین بازیکنانی نمی‌توانند به مسیری که قبلا در آن قرار داشتند برگردند و شرایط خوب گذشته را تکرار کنند.»

حتما ببینید

اشتباه عجیب پی‌اس‌جی هنگام خرید کاپیتان والنسیا

به گزارش اخبار اسپرت، پی اس جی برای خرید کارلوس سولر از باشگاه والنسیا، دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *