اعترافات جالب سرمربی لهستان در مورد ایران

به گزارش اخبار اسپرت، نیکولا گربیچ، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان، تمجید ویژه‌ای از ملی‌پوشان ایران انجام داد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

اعترافات جالب سرمربی لهستان در مورد ایران

فردا شب یک نبرد انتقامی در انتظار شاگردان نیکولا گربیچ خواهد بود. لهستان در مرحله گروهی لیگ ملت‌ها مقابل ۱۰ هزار تماشاگر خودی برابر ایران شکست خورد. آنها همچنین در المپیک نیز مغلوب ملی‌پوشان ایران شدند بنابراین فردا شب با تمام توان به مصاف ایران خواهند رفت.

نیکولا گربیچ چه سرمربی تیم ملی لهستان پیش از این مسابقه حساس گفت: صادقانه بگم انتظار بازی سختی داریم. تمام دیدارها با نتیجه صفر بر صفر شروع می‌شوند. ما هم برای این دیدار آماده هستیم و عملکرد بازیکنان ایران را تحت نظر داشته‌ایم. بازی مقابل تیم ملی والیبال ایران لذت بخش است. تیم ایران، والیبال را بسیار خوب بازی می‌کند. این عملکرد ایرانی‌ها فقط مقابل تیم لهستان نبوده، بلکه در تمام طول مسابقات لیگ ملت‌ها این موضوع را حفظ کرده‌اند. تیم ایران لیاقت حضور در این مرحله را داشته است. اگر به همان شیوه‌ای که مقابل لهستان بازی کردند، ادامه دهند، امکان این را دارند که به مراحل بالاتر صعود کنند.

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در ادامه درباره تغییرات ترکیب این تیم گفت: تغییراتی در ترکیب تیم خود برای مرحله نهایی داشته‌ایم و سه بازیکن از 17 بازیکنی که با آن‌ها تمرینات را دنبال می‌کردیم، همراه خود به بولونیا نیاوردیم. یکی از پاسورهای خود را نیز تغییر دادیم. پاسوری که اکنون لهستان را همراهی می‌کند در گدانسک در ترکیب تیم نبود. این تغییرات به دلیل آماده ساختن تیم برای رقابت‌های قهرمانی جهان است و در راستای برنامه‌های تیم در طول مدت برگزاری لیگ ملت‌ها است. اما همچنان به‌طور کلی با همین گروه از بازیکنان که در بولونیا حضور دارند کار را ادامه می‌دهیم.

گربیچ در ادامه گفت: با یک ساعت تاخیر به هتل رسیدیم. مسئولین هتل نیز اصلا برای پذیرایی از تیم لهستان آماده نبودند و شام برای تیم تدارک ندیده بودند. این بسیار غیر معمول بود. همچنین شنیده‌ام که تیم‌های دیگری نیز مشکلاتی همانند لهستان داشته‌اند. همچنین وقتی روز دوشنبه به سالن تمرین رفتیم با سالن خیلی کوچکی رو‌به‌رو شدیم که امکانات خوبی نداشت. به‌طور کلی می‌بایست تدارکات برای میزبانی از این مسابقات بهتر از این باشد. اما به‌خاطر این‌که این شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است و همه در یک سالن تمرین کرده‌اند از نظر من مشکلی وجود ندارد.

سرمربی لهستان در پایان در ارزیابی تیم ایران نیز گفت: در مورد کیفیت تیم ملی والیبال ایران باید اذعان کنم که آنها خیلی خیلی خوب هستند. سه بازیکن بلند زن ایران عملکردی در سطح جهانی داشته‌اند. میلاد نیز سال‌ها در این تیم بوده و نمی‌توان از هیچ کلمه‌ای برای توصیف او استفاده کرد و او فوق العاده است. اما دو بازیکن دیگر نیز فوق‌العاده و یک سورپرایز محسوب می‌شوند. آن‌ها خیلی خوب والیبال بازی می‌کنند. پس از پایان حضور نسل قبلی در تیم ایران همه منتظر بودند تا ببیند آن‌ها با این تغییر چگونه دست و پنجه نرم می‌کنند، اما دیدم که خیلی خوب با این موضوع کنار آمدند و اگر بهتر از نسل قبل نباشند، حداقل در همان سطح قبلی والیبال را بازی می‌کنند.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *