از عصبانیت تا لبخند رضایت بهروز عطایی

به گزارش اخبار اسپرت، با صعود تیم ملی والیبال ایران به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها بهروز عطایی پاسخ محکمی به انتقادات داد‌. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

از عصبانیت تا لبخند رضایت بهروز عطایی

بعد از عملکرد نه چندان خوب تیم ملی والیبال ایران در هفته اول لیگ ملت‌ها انتقادات زیادی نسبت به بهروز عطایی مطرح شد. برخی منتقدان حتی خیلی زود نسخه این سرمربی ایرانی را پیچیدند و اعتقاد داشتند که تیم ملی نمی‌تواند با او موفقیت قابل توجهی کسب کند.

با این حال بهروز عطایی بدون توجه به این انتقادات به کار خود ادامه داد و همانطور که وعده داده بود تیم ملی رفته رفته وضعیت بهتری پیدا کرد تا اینکه دیروز بعد از پیروزی دلچسب برابر صربستان توانستیم جواز حضور در مرحله نهایی رقابت های لیگ ملت ها را کسب کنیم تا عطایی هم به بهترین شکل ممکن پاسخ انتقادات را داده باشد.

در حقیقت به جز نمایش بازیکنان تیم ملی، شاهد این بودیم که با جلوتر رفتن مسابقات عملکرد بهروز عطایی و به طور کلی کادر فنی نیز با پیشرفت قابل توجهی مواجه شد. سرمربی تیم ملی ایران حالا در بهترین زمان ممکن وقت استراحت می گیرد، به موقع درخواست ویدئو چک می‌کند و برای تعویض اجازه نمی دهد کار از کار بگذرد. عطایی که دیروز در اوایل بازی کمی عصبانی شده بود و این موضوع در وقت استراحت به وضوح قابل مشاهده بود در پایان بازی بعد از پیروزی دلچسب ایران لبخند رضایت بر لب داشت.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *