نامه عاشقانه جسیکا برای کروس: ممنون که همسر منی

به گزارش اخبار اسپرت، همسر تونی کروس بعد از بازنشستگی او از فوتبال، با دو نوشته احساسی، قلب همه را به درد آورد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

نامه عاشقانه جسیکا برای کروس: ممنون که همسر منی

آلمان در مرحله یک چهارم نهایی مقابل اسپانیا شکست خورد (1-2 بعد از وقت‌های اضافه) و با این نتیجه، از مسابقات قهرمانی اروپا که میزبانش بود، خارج شد. بعد از این ناکامی، یکی از بزرگان تاریخ فوتبال آلمان از صحنه فوتبال خداحافظی کرد.

تونی کروس (34 ساله) مدت‌ها قبل از مسابقات قهرمانی اروپا اعلام بازنشستگی کرده بود. حالا کمی زودتر از آن چیزی که همه هواداران آلمانی انتظار داشتند، فوتبالش به پایان می‌رسد. همسر او جسیکا (36) ساعاتی بعد از شکست مانشافت، در اینستاگرام متنی تکان‌دهنده خطاب به همسرش نوشت.

جسیکا در پستی اینستاگرامی نوشت: «بعد از خداحافظی تو در مادرید، از نظر احساسی نتوانستم چیزی در مورد رفتنت بگویم. امروز هم به خصوص در موقعیت مناسبی نیستم، اما نمی‌گذارم بی سر و صدا بروی.»

آنچه جسیکا در مورد سه فرزندشان لئون (10)، آملی (7) و فین (5) می‌نویسد کاملاً تکان دهنده است: «متاسفانه نتوانستی غروری که در چشم بچه‌هایت روی سکوها وقتی در زمین حضور داشتی بود را ببینی، اما باور کن که غرور در چشم‌های آنها موج می‌زد. من هم همین‌طور».

او همچنین عکسی از کروس در کنار سه فرزندش منتشر کرد. چهار نفری نشسته روی توپ‌های فوتبال در کنار زمین تمرین تیم ملی آلمان و در حال تماشای بازیکنان مانشافت.

در ادامه متن آمده است: «تقریباً هر روز، چندین ماه، در مورد زمان مناسب برای بازنشستگی صحبت می‌کردیم. برای متوقف کردن فوتبال، مرکز ثقل زندگی‌مان. زمان مناسبی برای این کار وجود ندارد. فقط هر کسی می‌تواند زمان مناسب را برای خود بیابد و انتخاب کند. و تو این را پیدا کردی، درست مثل همه تصمیمات درستی که در فوتبالت گرفتی.»

جسیکا سپس به بازگشت کروس به تیم ملی سه سال بعد از بازنشستگی اشاره می‌کند. ستاره سابق رئال مادرید در ابتدای سال اعلام کرد که به تیم ملی آلمان بازخواهد گشت. او از زمان باخت در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا 2021 مقابل انگلیس، دیگر در پیراهن مانشافت ظاهر نشده بود.

جسیکا در مورد بازگشت تونی به تیم ملی نوشت: «وقتی درباره ایده بازگشت به تیم ملی با من صحبت کردی، طوری به تو نگاه کردم که انگار همه چیز را فراموش کرده‌ای. نمی‌دانستم که چطور و چرا باید چنین اتفاقی رخ دهد. تو همیشه مقصر همه باخت‌ها بودی. در واقع همیشه تقصیر تو بود. چرا حالا باید متفاوت پیش می‌رفت؟»

اما دیروز جمعه، با وجود اینکه آنها به عنوان بازنده میدان را ترک کردند، جسیکا به طرز باورنکردنی به همسرش افتخار می‌کند: «و بله، امروز به عنوان بازنده میدان را ترک کردی، اما تا آخر جنگیدی و مهمتر از همه، تو در نهایت در آلمان به رسمیتی رسیدی که مدت‌ها به دنبالش بودی و از ته قلبم برایت آرزو می‌کردم. تو حالا یک الگوی کامل برای همه هستی.»

کمی بعد او دومین پست اینستاگرامی خود را منتشر کرد که می‌توانید سه فرزندشان را در استادیوم ببینید که با افتخار پیراهن پدرشان را پوشیده‌اند. به علاوه چند عکس فوری دیگر از استادیوم و لحظاتی با خانواده.

او همچنین زیر این پست، متنی تاثیرگذار می‌نویسد و مهمتر از همه نشان می‌دهد که چقدر به تونی خود افتخار می‌کند.

جسیکا: «و من آنقدر به تو افتخار می‌کنم که هیچ کلمه مناسبی برای آن وجود ندارد. تو قهرمان ما هستی و من از تو سپاسگزارم که مرا به این سفر بردی و اجازه دادی همسرت باشم.»

در نهایت، او با این جمله به شوهرش، متن را به پایان می‌رساند: «برای همه چیز از تو متشکرم، آنتونیو.»

و هواداران فقط می‌توانند بگویند: «متشکریم تونی!»

حتما ببینید

اختصاصی: یکی از این شش نفر سرمربی جدید ایران

به گزارش اخبار اسپرت، گزینه‌های نهایی هدایت تیم ملی والیبال ایران مشخص شدند. در ادامه مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *