سعادت: امیدوارم جواب حمایت‌های مردم را بدهیم

به گزارش اخبار اسپرت، بردیا سعادت، پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران ابراز امیدواری کرد که ملی‌پوشان با یک نمایش خوب لهستان را شکست دهند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

سعادت: امیدوارم جواب حمایت‌های مردم را بدهیم

ملی‌پوشان والیبال ایران فردا شب در یک مسابقه هیجان انگیز و فوق العاده جذاب به مصاف لهستان خواهند رفت؛ تکرار جدال د‌ور گروهی که در آن مسابقه ایران موفق شده بود با نتیجه ٣-٢ حریف قدرتمند خود را شکست دهد. برنده این دیدار در مرحله نیمه نهایی به مصاف آمریکا خواهد رفت که امشب موفق شد برزیل را شکست دهد.

بردیا سعادت درباره دیدار تیم ایران و لهستان در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ ملت‌ها 2022، گفت: انتظار بازی سختی مقابل لهستان داریم و می‌دانیم که این تیم با تمام قدرت و توان مقابل ایران به میدان می‌آید با توجه به شکست خانگی که لهستان در هفته سوم برابر ایران داشت، بازیکنان این تیم با انگیزه فراوانی مقابل ایران ظاهر خواهند شد. امیدوارم با همدلی و انسجام تیمی یک بازی خوب برابر لهستان به نمایش بگذاریم.

سعادت در ادامه گفت: اولویت نخست تیم ایران در جدال با لهستان عملکرد خوب مقابل این تیم است و در دومین گام انشاالله با شکست لهستان برای ایران افتخار آفرینی کنیم. دومین سال است که به عضویت تیم ملی والیبال ایران درآمدم و دومین حضور در لیگ ملت‌ها را تجربه می‌کنم. قطعا تجربه با ارزشی است. زیرا بالاخره در خدمت تیم ملی هستم و به کشورم خدمت می‌کنم. به نظرم افتخاری بالاتر از این وجود ندارد و خدا را شاکرم و امیدوارم با عملکرد خوب، جنگندگی به تیم ملی والیبال ایران خدمت کنم. بنابر این هر جا لازم باشد به‌عنوان یک سرباز در خدمت هستم.
پشت خط زن تیم ملی والیبال در پایان با تشکر از تمام رسانه‌ها و مردم والیبال دوست ایران که مسابقات تیم ملی را دنبال می‌کنند، گفت: مردم خیلی به تیم لطف دارند و به بازیکنان انگیزه می‌دهند. امیدوارم بتوانیم جواب حمایت‌های مردم را با عملکرد و بازی خوب، جبران کنیم.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *