دمبله: واقعا خوشحال شدم امباپه به رئال نرفت

به گزارش اخبار اسپرت، عثمان دمبله از اینکه کیلیان امباپه به رئال پاسخ منفی داد و با پی اس جی تمدید کرد، بسیار خوشحال است و تصمیم او را به سود بارسلونا می داند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

دمبله: واقعا خوشحال شدم امباپه به رئال نرفت

رئال مادرید دو سال برای خرید کیلیان امباپه برنامه ریزی کرده بود و در حالی که تصور می شد تابستان امسال انتقال این بازیکن نهایی شود، او تصمیم به تمدید قرارداد با پی اس جی گرفت. در آخرین بازی فصل گذشته لیگ یک فرانسه امباپه همراه با ناصر الخلیفی، رئیس پی اس جی، در ورزشگاه پارک دو پرنس، خبر از تمدید قرارداد خود داد. امباپه قرار بود رهبر پروژه جدید رئال باشد اما تصمیم گرفت تا 2025 در پاریس بماند.

عثمان دمبله، ستاره بارسا، از تصمیم امباپه خوشحال است. دمبله که دوستی صمیمانه‌ای با امباپه دارد، به اسپورت گفت:« امباپه در پی اس جی ماند و فکر می کنم بهترین تصمیم را گرفت(می خندد). او از کودکی هوادار پی اس جی است و زندگی در پاریس را دوست دارد. فکر می کنم کیلیان در پی اس جی کاملا راحت است و البته نمی دانم سه سال بعد نیز در پی اس جی خواهد ماند یا جدا خواهد شد. اینکه او به رئال نرفت، قطعا به سود بارسلونا شد. واقعا خوشحال شدم از اینکه کیلیان به رئال نرفت.»

دمبله در تابستان 2017 از دورتموند به بارسا پیوست و همواره درگیر مصدومیت ها بود ولی از فصل گذشته شرایط تغییر کرد. ستاره فرانسوی مدت هاست که دیگر مصدوم نشده و توانسته بهترین بازی ها را برای بارسا انجام دهد. دمبله در مورد راز رهایی‌اش از مصدومیت‌های متوالی گفت:« وقتی به بارسا آمدم، بسیار جوان و کم تجربه بودم. در خانه تمرین نمی کردم و به همین دلیل مصدوم می شدم. وقتی رونالد کومان مربی بارسا شد، او نگاهم به فوتبال را تغییر داد. کومان به من گفت که به تمرین با تیم اکتفا نکنم و در خانه هم کارهای بدنسازی را انجام دهم. من همیشه ترس از مصدومیت داشتم اما از زمانی که در خانه تمرینات اختصاصی انجام می دهم، دیگر به ندرت مصدوم شده‌ام.»

حتما ببینید

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *