حالا فقط به مسابقات قهرمانی جهان فکر می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، امیرحسین توخته، مدافع تیم ملی والیبال ایران می‌گوید در دیدارهای دوستانه اهدافی غیر از کسب نتیجه داریم و تاکنون به نکات زیادی در این مسابقات رسیده‌ایم. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

حالا فقط به مسابقات قهرمانی جهان فکر می‌کنیم

رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان از روز جمعه در دو کشور اسلوونی و لهستان آغاز می‌شود و تیم ملی والیبال ایران شنبه شب در اولین گام به مصاف دشوارترین رقیب خود در مرحله گروهی یعنی آرژانتین خواهد رفت. شاگردان بهروز عطایی دیشب آخرین بازی تدارکاتی خود پیش از این تورنمنت مهم را برگزار کردند و برابر اسلوونی شکست خوردند.

امیرحسین توخته پس از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و اسلوونی گفت: بازی نسبتا خوبی بود. از دیدارهای تدارکاتی که برگزار می‌کنیم اهدافی غیر از کسب نتیجه داریم. در شرایط کنونی فقط به مسابقات قهرمانی جهان فکر می‌کنیم. در این مسابقات دوستانه نکات زیادی به دست آوردیم. قطعاً رفته رفته شرایط‌مان بهتر می‌شود.

توخته درمورد شرایط تیم ملی اسلوونی گفت: اسلوونی بازیکنان باتجربه و قدرتمندی در اختیار دارد. آن‌ها مدت زیادی است که در کنار هم بازی می‌کنند. چند بازیکن این تیم در سری A ایتالیا بازی می‌کنند و تیم خوب و قابل احترامی دارند. برای آن‌ها در مسابقات قهرمانی جهان آرزوی موفقیت می‌کنم.

مدافع تیم ملی والیبال در پایان گفت: مصاف با اسلوونی در سالن اصلی مسابقات بسیار خوب بود. در گذشته هم چند دوره در این سالن بازی کردیم و با جو آن آشنا هستیم. امیدوارم بتوانیم در مسابقات قهرمانی جهان بازی‌های قابل قبولی از خودمان به نمایش بگذاریم.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *